Денний макіяж для сірих очей

При створенні денного макіяжу варто лише враховувати головне правило – він не повинен бути занадто яскравим, тому не слід використовувати насичені відтінки, а також перламутрові і блискучі тіні на всій поверхні повік. Основне завдання денного макіяжу очей – додати погляду виразності.

Природний макіяж для сірих очей

Найпростіший варіант денного (повсякденного) макіяж для сірих очей – природний, основний принцип якого – мінімалізм у використанні косметичних засобів, акцент на природну, природну красу. Оформлення очей при цьому повинно бути легким і практично непомітним.

Для природного макіяжу тіні не повинні містити блискітки або перламутр. При виборі кольору тіней слід віддати перевагу м’яким пастельним тонам – персиковому, пісочному, молочному, кремовому. Ці відтінки надають свіжість погляду. Їх можна комбінувати, але при цьому краще використовувати одночасно не більше двох відтінків тіней і ретельно їх розтушовувати щоб уникнути чітких меж. При природному макіяжі підводка і контурний олівець не використовуються.

Туш при нанесенні природного макіяжу може бути чорною або темно-коричневою – в залежності від кольору і тону шкіри. Наноситься вона одним тонким шаром з середини до кінчиків вій. Нижні вії при такому вигляді макіяжу краще не фарбувати.

Правила денного макіяжу для сірих очей

Як вже зазначалося, денний макіяж для сірих очей повинен бути легким і непомітним. Тому наносити всі використовувані засоби слід в помірних кількостях. Обережно слід підходити до вибору палітри тіней і їх комбінації, щоб не отримати інтенсивних контрастів.

Для того щоб надати сірим очам яскравість і блиск, потрібно скористатися білими, молочними або світло-рожевими тінями або олівцем. До речі, завдаючи білі тіні на нижню повіку, можна візуально збільшити очі, зробити погляд більш відкритим.

При виборі відтінку тіней слід орієнтуватися на тон шкіри. Светлолицым жінкам з сірими очима більше підходять бежеві, золотисті, пісочні відтінки. Блакитні, сірі, коричневі і зелені відтінки також прийнятні, але за умови ретельної розтушовування. Щоб зробити акцент на очах власницям смаглявої шкіри рекомендується використовувати металеві відтінки тіней – золотий, срібний, бронзовий.

Дуже часто сірі очі мають додатковий пігмент іншого відтінку – блакитного, синього, зеленого. В такому випадку, щоб підкреслити колір очей, рекомендується при створенні денного макіяжу сіро-блакитних очей використовувати сірі, голубі і сріблясті відтінки, для синьо-сірих – лавандовий і сірий колір, а для сіро-зелених – смарагдовий і салатовий.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *