Депіляція зони бікіні в домашніх умовах

Досить часто відбувається плутанина понять депіляція й епіляція зони бікініdepilyaciya-zony-bikini

Відмінність схожих процедур полягає у тимчасовому інтервалі між ними. Епіляція дозволяє видалити волосся разом з коренем, що сприяє усуненню рослинності на кілька років. Ефект після депіляції зберігається лише протягом тижнів.

Процедура епіляції бікіні

Підготовчий етап:

  • Першим кроком проведення процедури депіляції є включення баночного воскоплава. Для досягнення бездоганного результату найкраще підійде баночний восконагреватель Pro-wax 100 зі спеціальним режимом постійного підтримання потрібної температури.
  • Після цього потрібно використовувати воскоплав, розігрів у ньому віск, який ідеально знищить жорсткі волоски з дуже ніжної шкіри. Рекомендуємо гарячий віск в гранулах. Чим зручний гранульований віск? Ви розігріваєте тільки необхідне для процедури кількість воску. Ви можете використовувати весь час різні види воску і не бути прив’язаними до однієї певної баночці.
  • Нанесіть на шкіру лосьйон гель перед депіляцією. Такі дії потрібні для знежирення і очищення шкіри. Гель, що містить алое-віра, не сушить шкірний покрив і піднімає волосся.
  • Далі необхідно підготувати чутливу шкіру до депиляционному процесу. У цьому допоможе тальк для депіляції, в складі якого міститься ментол, який охолоджує шкіру і знижує біль.

Депіляція бікіні

Після всіх підготовчих заходів можна приступити безпосередньо до депіляції. Настав час нанесення воску на делікатну зону спеціальним шпателем. Добре розігрітий віск потрібно наносити зростання волосків. Потім віск для депіляції потрібно видалити руками різким рухом вздовж шкірного покриву проти лінії росту рослинності, рівномірно натягуючи шкіру.

Завершальний етап

Самий останній крок – це очищення шкіри від слідів воску та її пом’якшення. Масло після депіляції чудово впорається з цим завданням, а за одне і заспокоїть шкіру. На цьому депіляція закінчена.

Догляд між процедурами депіляції

Щоб продовжити гладкість і сяйво шкіри, їй потрібні турбота і догляд. Представниці прекрасної статі віддають перевагу лосьйону для уповільнення росту волосся з екстрактом арніки ARAVIA. Активні речовини впливають на зародок волосяного фолікула, збільшуючи часовий проміжок між депіляції. Використання лосьйону дозволяє пом’якшити і заспокоїти шкіру, помітно освітлити волосся. Засіб використовують протягом двох тижнів після проведення процедури, щоденне застосування рекомендується при значному зростанні рослинності.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *