Довгі пишні густі вії

Якщо ти втомилася переживати, не потекла чи туш, то варто подумати про альтернативу – нарощування вій або ламінуванні. Чим же вони відрізняються?

Яка дівчина не хоче похвалитися красивими і пишними віями? Можна, звичайно, обійтися тушшю. Тим більше що виробники пропонують нам новинки з завидною регулярністю: туш для надання об’єму, туш для подовження вій, туш 2 в 1 і т. д.

Але на жаль, тушшю треба користуватися щодня. До того ж вона розмазується, якщо забутися і від душі потерти очі рукою. І вона може викликати алергію. Для тих, хто не готовий миритися з цими недоліками, існує альтернатива, навіть дві – нарощування або ламінування вій. Обидва варіанти безболісні і підходять майже всім. Але технології у них різні.

Ламінування
Ця процедура включає в себе три етапи, після яких твої вії змінюються і стають густими і довгими. Спочатку завивка (завдяки їй вії візуально довше). Потім фарбування (можна забути про туш!) і ламінування (живить вії, збільшує їх обсяг). Завивку роблять щадним складом. Бігуді бувають трьох розмірів і підбираються індивідуально по довжині вій і бажаного візуальному ефекту.
Плюси: колір після ламінування тримається 1,5 місяця; це твої вії, тому немає відчуття тяжкості на очах; можна купатись в море, ходити в басейн, терти очі і навіть спати обличчям у подушку.
Ціна: близько 1200 гривень.

Нарощування
На відміну від першого варіанту тут майстер працює не з твоїми віями, а c штучними, які прикріплює спеціальним клеєм до століття. Існує дві технології – класичне нарощування пучками і японське. У першому випадку до основи твоїх вій кріпляться штучні, зібрані в пучки по 3-4 штучки. У японському нарощуванні кожна вія приклеюється окремо. Довжина залежить від твоїх побажань – ляльковий погляд, «лисячий куточок» або ефект 3D. Для цієї процедури використовують клей з органічних матеріалів. Він може бути чорним (для ефекту підводки або безбарвним). Тримаються такі вії близько трьох тижнів, а потім необхідно зробити корекцію.
Плюси: можна вибрати будь-яку довжину і колір; вмиватися дозволено вже після 3-4 годин після нарощування.
Ціна: близько 200-450 гривень.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *