Грецький макіяж

Грецький стиль – одна з самих модних тенденцій макіяжу 2017 року. І не дарма, адже грамотний грецький макіяж будь-яку дівчину зробить яскравою і допоможе їй виділитися з натовпу. Особливо ідеально макіяж в грецькому стилі підходить темноволосим жінкам з виразними темними бровами, а також власницям смаглявої шкіри з бронзовим відтінком.

Грецький макіяж робить посилений акцент на брови і очі, а також виділяє вилиці.

Техніка нанесення грецького макіяжу

Макіяж в грецькому стилі наноситься на ідеально очищену шкіру, яка покривається тональним кремом, відповідним типом особи.

Брови повинні мати чіткий контур. Вони малюються з зламом і фіксуються спеціальним гелем.

Дуже важливий в техніці нанесення грецький макіяж очей. Адже він дуже яскравий, і один неправильний штрих може зробити образ вульгарним і неприродним. Грецький макіяж очей, як правило, роблять в коричневих тонах. Верхнє і нижнє віко прорисовують золотистими тінями. Також, на верхню повіку наносяться коричневі тіні, потім чорною підводкою наноситься стрілка від внутрішнього кута ока до зовнішнього. Завершальний етап – нанесення туші в два шари.

За допомогою рум’ян або бронзату виділяються вилиці. Рум’яна наносяться від початку скул до скронь, розташовуються таким чином, щоб надати шкірі максимальну природність.

Макіяж в грецькому стилі дозволяє забути про головне заборону правильного макіяжу – не робити акцент на очі і губи. Для грецького макіяжу в комплексі з яскраво нафарбованими очима використовується не менш яскрава губна помада. Наприклад, червона помада з легким золотавим відливом наноситься при яскраво виділених очах. Такий макіяж до грецького сукні або макіяж під грецьку зачіску дозволить кожній дівчині виглядати як богиня, тільки що зійшла з Олімпу.

Макіяж під грецький стиль актуальний в будь-якій ситуації, будь то прогулянка по місту, зустріч з подругами, похід у ресторан або вечірка з приводу випускного вечора. Особливо красивим і популярним є весільний макіяж в грецькому стилі. Весілля – головний день в житті кожної дівчини. В цей день всі погляди спрямовані на неї і, природно, їй хочеться бути особливо красивою. У цьому допоможе створення грецького способу – грецький макіяж для грецької зачіски. Такий образ завжди виглядає аристократично і божественно красиво.Ним часто користуються світові знаменитості, красуючись на червоних доріжках.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *