Йод від небажаного волосся

Хто першим почав застосовувати йод від небажаного волосся, сказати важко. У нашій країні це засіб стало популярним у часи тотального дефіциту в СРСР, коли інші способи епіляції сталі або занадто дорогими, як шугарінг, або взагалі недоступними. Деякі жінки пристосувалися прибирати волосся на тілі за допомогою нитки або пінцета, але по часу і ступеня хворобливості ці методи важко віднести до вдалих. А ось йод проти небажаного волосся використовувати виявилося цілком зручно.Інша справа, що не завжди результативно – в більшості народних рецептах приховано безліч нюансів.

Як проводити видалення волосся за допомогою йоду?

Позбутися від рослинності на тілі раз і назавжди – заповітна мрія багатьох жінок. Часте гоління стомлює, епіляція переноситься болісно і істотно погіршує зовнішній вигляд шкіри, викликає вростання волосків. Тому-то й популярні здавна були методи випалювання волосяної цибулини з допомогою хімічних засобів – марганцівки, соку волоського горіха і багатьох інших, в числі яких і видалення волосся йодом. Ймовірність отримати опік під час процедури досить велика, але навіть це не применшувало кількість бажаючих випробувати спосіб на собі.

Отже, ось основні плюси використання йоду від небажаних волосся на тілі:

Для того щоб цей засіб подіяло, слід також дотримуватися певних умов:

  1. Перед нанесенням розчину на шкіру необхідно гарненько розпарити її і збрити, або іншим способом видалити всі волоски. Це дозволяє відкрити доступ до фолікулу.
  2. Оскільки більшість волосяних цибулин знаходиться у фазі сну, а не у фазі росту, процедуру слід проводити регулярно протягом кількох місяців.
  3. Бажано наносити йод точково, щоб зменшити ступінь травматизації шкіри.

Рецепт застосування йоду від небажаного волосся

У складі засобів на основі йоду зазвичай присутні і інші інгредієнти. Проаналізувавши кілька рецептів, ми порахували найдієвішим і безпечним з них той, в якому пропонується використовувати від небажаних волосся одночасно йод і нашатир.

Інгредієнти:

  • спирт медичний – 35 г;
  • йод – 2 г;
  • спирт нашатирний – 3 г;
  • рицинова олія – 5 р.

Приготування і застосування

Змішайте всі зазначені складові в скляному посуді, вилийте в ємність, яку можна закрити кришкою. Через 3-4 години засіб має змінити колір світліший – з цього моменту його можна застосовувати, не побоюючись, що шкіра забарвиться в помаранчевий колір. Нанесіть склад на шкіру вранці і увечері за допомогою ватного диска, давши розчину можливість повністю вбратися. Стежте, щоб волосся на ділянці, з яким ви працюєте, не виростали довше, ніж на 1 мм.

Перший курс процедур становить 2 тижні. Частина волосся за цей період повинна стоншена і випасти з коренем. Зробіть перерву на 1 тиждень, після чого знову проведіть серію з використання засобу протягом 2 тижнів. Чергуйте курси лікування і курси відпочинку мінімум півроку, поки не позбудетеся від всіх небажаних волосся.

Оскільки багато жінок мають підвищену чутливість до йоду і нашатирю, є певні рекомендації по застосуванню даного рецепту:

  1. Обов’язково проведіть тест на чутливість – нанесіть склад на тильну сторону руки і чекати 3 години. Якщо за цей час не з’явилося роздратування і почервоніння, можна без побоювань скористатися рецептом.
  2. Застосовуйте засіб у просторому добре провітрюваному приміщенні, щоб пари нашатирю не вплинули на організм.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *