Класичне нарощування вій – все, що потрібно знати про процедуру

Кваліфіковані лэшмейкеры завжди починають кар’єр єру з вивчення азів. 

Основною технікою збільшення густоти і довжини вій є класика, яку іноді називають 1D або одним повним обсягом. Ця методика добре підійде жінкам, які вирішили вперше підкреслити погляд і відвідати майстра.

Чим відрізняється класичне нарощування вій від 2D?

Суть даної технології полягає в акуратному почерговому приклеюванні синтетичної волосинки до природного. На кожну власну вію кріпиться одна штучна. Щоб зрозуміти відмінність цього способу від інших технік, необхідно візуально оцінити класичне нарощування вій та 2D – порівняння показує, що при подвійному повному обсязі погляд стає більш розкритим і виразним. Це досягається завдяки приклеюванню 2-х полімерних волосяних стрижнів на один натуральний.

Класичне нарощування вій має свої переваги:

 • виглядає природно;
 • добре підкреслює контури століття;
 • не обважнює власні волоски;
 • довго тримається;
 • швидко робиться, не більше 2,5 годин.

Види класичного нарощування вій

Найбільш природний і прийнятний для повсякденної шкарпетки варіант – європейський тип процедури. Даний вид маніпуляції допомагає ефектно виділити очі, але виглядає максимально природно, що оточують ніколи не здогадаються, що вії штучні. Під час сеансу приклеюються синтетичні волосся різних розмірів, залежно від локалізації і довжини власних.

Оригінальне і популярний класичне нарощування вій – лисячий ефектДля процедури підбираються штучні відрізки 3-х типів: короткі, середні і довгі. Маленькі полімерні нитки клеяться в області внутрішніх куточків очей. Середні призначені для виділення центральній частині століття. Найдовшими волоськовимі відрізками оформляються зовнішні куточки очей.

Інші форми маніпуляції:

 1. Розрідження. Короткі і великі стрижні чергуються через один.
 2. Беличий хвіст. Пишність створюється малими і середніми штучними волокнами. На зовнішні куточки очі кріпляться дуже довгі вії.
 3. Ляльковий погляд. Робиться самими великими і підкрученими полімерними нитками.
 4. Мультиколір. Замість чорного матеріалу використовуються яскраві і незвичайні відтінки, контрастні поєднання.

Як виглядає класичне нарощування вій?

Результат після косметичної процедури залежить від обраної форми. Якщо оцінювати за фото до і після класичне нарощування вій, виконане в європейській техніці, видно істотний приріст обсягу і невелике збільшення розмірів волосинок. Контур століття акуратно підкреслять, ніби трохи підведений. Вії виглядають пухнастими і підкрученими, але як натуральні.

Лисячий ефект теж виглядає природно, але погляд виходить більш жвавим, з хитринкою. Завдяки поступовому збільшенню довжини стрижнів від внутрішнього куточка до зовнішнього, розріз очей стає ближче до миндалевидному. Використання такої технології допомагає жінкам приховати деякі недоліки, візуально скоректувати положення верхнього століття.

Нижче можна розглянути на фото класичне нарощування вій інших типів:

 • розріджений;
 • беличий хвіст;
 • лялькову;
 • кольорове.

Як робити класичне нарощування вій?

Описувана маніпуляція спрощено – це приклеювання волосся з полімеру до натуральних. Техніка класичного нарощування вій вимагає суворого дотримання декількох правил:

 1. На кожну природну волосинку кріпиться єдина пластмасова.
 2. Матеріал приклеюється до віях, а не до шкіри. Відстань від поверхні століття становить 0,5-1 мм.
 3. Відрізки кріпляться окремо один від одного, вони повністю автономні.
 4. При класичному нарощування вій клеїться від заснування до середини. Посадка повинна бути міцною.
 5. Напередодні використання смоли ретельно знежирити шкіру.

Довжина для нарощування вій

Зазначений параметр обговорюється з лэшмейкером перед початком косметичної процедури. Досвідчений майстер докладно пояснить, як підібрати довжину вій при нарощуванні правильно, допоможе прийняти рішення у відповідності з наступними критеріями:

 • індивідуальні побажання клієнтки;
 • необхідний результат;
 • розмір власних волосся;
 • бажаний вигин волокон;
 • обрана форма.

Класичне нарощування вій, передбачає природний зовнішній вигляд (європейська технологія), вимагає приклеювання штучних волосків стандартного розміру, який складає 8-12 мм Доступні варіанти синтетичної сировини – від 5 до 18 мм. Для максимальної природності лэшмейкер використовує кілька видів, залежно від розташування прикріплюватися полімерного стрижня.

Товщина вій для класичного нарощування

Розглянутий показник підбирається індивідуально для кожної клієнтки. Стандартна товщина, що забезпечує потрібний обсяг, але не важка натуральні вії – 0,1-0,15 мм. В деяких випадках цей параметр можна зменшити або збільшити. Якщо власні волосся ламке і слабкі, краще клеїти максимально тонкі варіанти. На товсті і міцні природні вії рекомендується кріпити великі нитки. Вони не зможуть зашкодити натуральні волоски, але зроблять їх візуально густішим і пишнішим.

Товщина залежить від обраного результату. Якщо необхідний одинарний класичний обсяг – нарощування вій проводиться полімером зі стандартними параметрами. Для лисячого, білячого і лялькового погляду більше підійдуть широкі і щільні синтетичні відрізки. Ефект розрідження досягається шляхом поєднання товстих і тонких волокон різного розміру.

Секрети класичного нарощування вій

Представлена методика справляє враження простої і швидкої технології, але для її виконання потрібна майстерність, великий досвід і висока кваліфікація лэшмейкера. Ідеальне класичне нарощування вій можна зробити, знаючи кілька тонкощів процедури:

 1. Перед приклеюванням волосинок важливо заздалегідь визначити їх постійне напрям. Воно має бути абсолютно ідентичним для кожної війки, збігатися з природною лінією росту.
 2. Скріплені один з одним волокна неприпустимі. Якщо випаде один волосся, він неминуче потягне за собою сусідній.
 3. Класичне нарощування вій вимагає періодичної зміни клеїть смоли. Застигаюча крапля оновлюється кожні 15-20 хвилин.
 4. У процесі кріплення слід регулярно прочісувати ряд спеціальною щіточкою, щоб запобігти злипанню.
 5. Кожен оброблений ділянку бажано просушити грушею або віялом, це покращує склеювання.

Скільки тримається класичне нарощування вій?

Мінімальний термін носіння синтетичних волосяних стрижнів навіть при відсутності належного догляду – 3 тижні. Якщо слідувати рекомендаціям лэшмейкера, не пошкоджувати полімерний матеріал, не піддавати його дії вологи, спати на спині, класичний ефект нарощування вій протримається довше, близько 1,5 місяців. Своєчасна корекція допоможе збільшити цей термін. При регулярному відвідуванні майстра приклеєні вії тримаються до 3-х місяців.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *