Кращі засоби для видалення волосся

Боротьба з небажаною рослинністю на жіночому тілі ведеться вже дуже давно. А тому і способів видалення волосків розроблено дуже багато. У кожної дами, звичайно ж, є свої кращі засоби для видалення волосся – все дуже індивідуально. І все-таки є кілька універсальних методів, що заслужили практично на сто відсотків позитивних відгуків.

Кращі засоби для тимчасового видалення волосся

З найпоширенішими і ефективними методами депіляції ви напевно вже добре знайомі. До них відносяться:

  • гоління;
  • депіляція з використанням спеціальних кремів;
  • воскова епіляція;
  • застосування електричного епілятора.

Використання бритви – сьогодні вважається найбільш популярним способом депіляції. Цей метод нешкідливий і практично завжди безболісний. А ось видалення волосся воском або електричним епілятором для багатьох стає справжнім випробуванням.

Кращі засоби для видалення волосся назавжди

Будь-яка дівчина чудово знає, що за допомогою вищеописаних методів видалення волосся можна лише на нетривалий термін. Часто вже через кілька днів з-під шкіри проступає ненависна щетинка. Щоб позбавитися від зайвого волосся на тілі назавжди, потрібно вдатися до більш радикальних методів:

  1. Лазерна епіляція відмінно зарекомендувала себе. Суть процедури полягає в руйнуванні волосяний сумки. Після цього волосся просто не можуть рости. Щоб процедура була по-справжньому ефективною, провадити її повинен висококваліфікований фахівець. Єдиний недолік – повне руйнування відбувається тільки після десятка досить дорогих сеансів.
  2. Фотоепіляція проводиться в спеціальних лабораторіях. Перед процедурою, яка підходить для видалення волосся в зоні бікіні, на обличчі, ногах, на шкіру наноситься кращий засіб. Останнім захищає епідерміс від усіх негативних наслідки і дозволяє апарату впливати виключно на волоски. Відразу слід попередити, що цей метод не підійде білявим дівчатам. На білі волоски фотообладнання не діє.

Найкращі народні засоби для видалення волосся

Видаляти небажану рослинність можна і народними методами:

  1. Дуже ефективна цукрова депіляція. Приготуйте спеціальний розчин з цукру і лимонного соку. Нанесіть його рівним не занадто товстим шаром на шкіру і зверху приклейте смугу бавовняної тканини. Різко відірвіть смужку, коли цукор затвердіє.
  2. Для видалення волосся підходить розчин марганцівки. Після парових ванночок над цим розчином рослинність почне випадати сама собою.
  3. Настоянка на кедрових горішках запобіжить зростання волосків.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *