Креативне нарощування кольорових вій: догляд та застосування

У зв’язку з поліпшенням якості та зростаючою різноманітністю використовуваних матеріалів процедура нарощування вій знаходить все більшу популярність.

Sasha’s Lashes is an exclusive Eyelash Extension studio in the heart of Knightsbridge.

Сучасні технології дозволяють домогтися практично будь-якої необхідної довжини і густоти нарощуваня вій з подальшим вибором необхідного відтінку з широкої палітри кольорів.

Приміром, вії з золотистим або іншим перламутровим напиленням можуть підкреслити не тільки вечірній макіяж, але і стати відмінним доповненням до карнавальної костюму. Дівчатам з рудими й темним волоссям рекомендуються для нарощування коричневі вії, які можуть гармонійно підкреслити натуральність макіяжу. Але незалежно від того, який відтінок був обраний, важливо з високою часткою обережності поставитися до вибору матеріалів, використовуваних для нарощування майстром, що буде виконувати саму процедуру.

Самі вії мають не менше значення, ніж клей, який використовують у процесі нарощування. Важливо уникати агресивних хімічних елементів, що входять до його складу, оскільки це може спровокувати подразнення слизової або навіть алергію. Якісна клейова суміш дозволяє максимально міцно закріпити нарощуваний матеріал і забезпечує швидке висихання.

Кольорові вії для нарощування отримують шляхом змішування різних пігментів, що додають до матеріалу-основі в процесі виготовлення. Допускається, як і у випадку з традиційними видами вій, нарощування поштучне і пучками. У разі необхідності наростити вії напередодні заходу, рекомендується вибрати другий варіант з міркувань економії часу. Як правило, кольорові вії виготовляють з полірованого шовку, максимальна довжина досягає 15 мм, товщина кожної війки порядку 0,15 мм. Сам шовк попередньо накручують, надаючи накладних вій плавний вигин.

Завершивши нарощування кольорових вій, поверх наносять закріплюючий засіб, що додає характерний глянець і збільшує час експлуатації. Вії з шовку потребують регулярної корекції, яку рекомендується проводити у тих же фахівців, у яких спочатку було виконано нарощування, оскільки важливо використовувати аналогічні матеріали. Корекція необхідна для повторного наклеювання випали або пошкоджених війок. Ліквідують штучні вії, використовуючи спеціалізований розчинник. Після зняття вій рекомендується використовувати живильну косметику для повік і вій.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *