Крем для видалення волосся на обличчі

Волосся на обличчі — косметична проблема, яка здатна доставити жінці чимало клопоту. Тим більше з-за того, що шкіра в цій області є тонкою і чутливою, методи, які можуть бути застосовані для видалення волосся в цілому, для особи досить обмежені.

Застосування крему для видалення волосся на обличчі

Використання для видалення небажаного волосся на обличчі спеціальних кремів — депіляторів має ряд серйозних переваг, так і недоліків:

  1. Крем видаляє тільки ту частину волосся, яка знаходиться над поверхнею шкіри, не зачіпаючи волосяний фолікул, тому його ефект короткочасний і волоски досить швидко відростають. Назавжди, і навіть на тривалий термін, видалити волосся на обличчі за допомогою крему неможливо.
  2. При використанні крему волоски відростають можуть бути більш темними, але при цьому тоншати.
  3. При його використанні не відбувається вростання волосся в шкіру, можливе при голінні, і ймовірність подразнення безпосередньо в місці зростання волосся менше. Однак крему для видалення волосся являють собою досить сильнодіючі хімічні речовини і можуть самі по собі викликати роздратування шкіри і навіть опіки на обличчі.

Марки кремів для видалення волосся на обличчі

Крем для депіляції обличчя Eveline

У даної фірми існує велика лінійка продуктів для видалення волосся. Придатними для використання на обличчі вважаються кошти 9 в 1, 3 в 1 з алое віра. Кошти вважаються м’якими, з приємним запахом і невисокою вартістю, але можливі випадки алергії.

Крем для видалення волосся на обличчі Avon

У даної фірми продукт спеціально призначений для використання на шкірі обличчя і випускається в маленьких (15 мл) тюбиках. Даний крем для видалення волосся на обличчі вважається досить ефективним, але володіє різким запахом і нерідко викликає роздратування.

Крем для депіляції від Veet

Досить агресивні засоби, які часто викликають роздратування, хоча ефект від них тримається трохи довше, ніж від інших кремів.

Крем для депіляції Sally Hansen Creme Hair Remover Kit

Також спеціалізований засіб для обличчя, зазвичай продається в наборі з крему для депіляції і доглядає крему, який наноситься після процедури. Засіб досить м’яке, практично не викликає роздратування, але дороге.

Крем для депіляції особи Byly

Випускається в коробках, у кожній з яких міститься п’ять пакетиків з кремом, що зручно у використанні. Вважається відносно щадним і при цьому недорогим засобом.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *