Лазерна епіляція верхньої губи

Більшості темноволосих жінок знайома делікатна проблема зростання «вусиків», які виглядають дуже неестетично і можуть зіпсувати навіть самий якісний макіяж. Їх видаляють різними способами, найчастіше – воском або цукровою пастою, але такі методики забезпечують короткочасний результат і супроводжуються помітним роздратуванням шкіри. Альтернативою подібним технікам є лазерна епіляція верхньої губи.Протягом процедури волосяні фолікули руйнуються повністю, що виключає зростання волосся в оброблених зонах.

Протипоказання до лазерної епіляції області над верхньою губою

Перш ніж записуватися на курс розглянутих сеансів необхідно впевнитись у відсутності захворювань і станів, при яких краще утриматися від лазерної епіляції. Вони включають такі пункти:

  • вагітність;
  • погана згортання крові;
  • грудне вигодовування;
  • онкологічні патології;
  • інфекційні захворювання;
  • загострення цукрового діабету;
  • дерматологічні ураження;
  • недавній засмага в зоні епіляції.

Варто зауважити, що випромінювання абсолютно не діє на фолікули сєдих, рудих, світлих і русявого волосся.

Боляче робити лазерну епіляцію «вусики» над верхньою губою?

Незважаючи на запевнення салонами краси в безболісності описуваної методики, епіляцію лазером робити боляче. Але процедури короткочасні (до 10 хвилин) і цілком терпимі.

Для додаткової анестезії можна нанести спеціальний крем.

Як підготуватися до лазерної епіляції в області верхньої губи?

До призначеного сеансу доведеться повністю виключити природний і штучний загар, не менш ніж за 14 діб. Також не можна робити депіляцію воском, шугарінг, користуватися епілятором, допускається виключно гоління волосся.

Якщо потрібно попереднє знеболювання, рекомендується за півгодини до процедури нанести на оброблювану зону крем Емла.

Скільки треба провести сеансів лазерної епіляції верхньої губи?

Тривалість курсу визначається, виходячи з товщини, кількості і кольору зайвого волосся. Згідно інформації клінік і салонів, виконують лазерну епіляцію, потрібно всього 6-8 сеансів, але думки жінок кардинально відрізняються від цих даних.

Як показують відгуки, для стійкого і вираженого результату треба регулярно проводити процедури видалення «вусиків» протягом декількох років. В іншому випадку через активізацію «сплячих» фолікулів ефект відсутній або практично непомітний.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *