Лиття на нігтях

Ваша подруга і майстер з салону краси давно радять спробувати такий модний і незвичайний манікюр лиття? А чому б ні! Кожна дівчина прагне виразити свою індивідуальність, підкреслити родзинки і неповторний власний стиль. Без розкішного манікюру важко цього досягти. Прийшов час і вам дізнатися, як порадувати таким неповторним і казковим дизайном «лиття» свої нігтики, як робити лиття на нігтях.

Лиття на нігтях, що це таке?

Лиття на нігтях — цікава технологія нейл дизайну, в якій застосовується накладна або перекладна фольга, клей, гелеві фарби, пензлі. Досвідчені майстри манікюру за допомогою лиття створюють чудові візерунки на нігтях, художній розпис, фантастичні малюнки.

Завдяки різноманітності, зручності та доступності матеріалів та інструментів для дизайну з литтям, йому можуть навчитися і новачки нейл-арту, тільки починати варто з простих малюнків і візерунків, а далі — довіритися своїй фантазії.

Технологія лиття на нігтях

Майстри манікюру воліють наносити тиснення фольгою, чого вимагає технологія лиття на нігтях, на нарощені нігті. Натуральні нігті в цьому випадку програють лише тим, що вимагають більшого часу і праці на виконання манікюру по технології лиття. На натуральні нігтьові пластини потрібно кілька шарів гелю, а візерунок буде наноситися, як другий шар гелю.

Загальна технологія лиття на нігтях полягає в наступному. Спочатку гелем покривають нігтьову пластину, потім полимеризуют гелевий шар, пензликом виводять візерунки, накладають на візерунок фольгу, знову полимеризуют і зривають. Фольга для лиття відривається не повністю, залишаючи красиві візерунки на шарі гель лаку.

Лиття на нігтях матеріал та інструменти

Основним матеріалом для лиття на нігтях є спеціальна фольга, в іншому — інструменти та матеріали звичні для нейл-арту.

Отже, дизайн нігтів лиття, що буде потрібно:

 1. Манікюрний набір;
 2. гель-лаки;
 3. гелі для лиття;
 4. тонкі кисті;
 5. фольга для лиття;
 6. топове покриття;
 7. УФ – лампа;
 8. закріплювач.

Всі матеріали та інструменти для виконання лиття на нігтях можна придбати в магазинах для нейл-дизайну, якщо такого не виявилось поблизу, звертайтеся в інтернет-магазини. Більшість фірм випускають спеціальні набори для лиття на нігтях, в які входить набір гелевих фарб, пензлів і кілька видів фольги. Є набори для новачків і для професіоналів в нейл-арте.

Виходячи з вашого досвіду та побажань, підбирайте зручні інструменти для лиття та потрібні матеріали, фантазуйте над новими візерунками для лиття, поєднаннями фарб і дизайном.

Фольга для лиття на нігтях

Дизайн нігтів лиття можна виконати тільки за допомогою фольги, яка в б’юті індустрії проводиться спеціально для цих цілей. Проводиться фольга для лиття в широкому асортименті всієї палітри кольорів і відтінків, у вигляді стрічок і листів, у різних варіантах тиснення.

Фольга для лиття буває:

 • перекладна;
 • накладна.

Вважається, що з перекладної фольгою працювати зручніше, так як малюнки не потрібно вирізати. З накладної фольги спочатку формують потрібний візерунок, а потім «садять» на гель.

Як робити лиття на нігтях

Освоєння будь-якої технології в нейл-арте — питання часу. І лиття на нігтях не є винятком. Але коли ви навчитеся, зможете творити чудеса на ваших нігтиках, виконувати незвичайні, привертають увагу малюнки.

 • Підготовчий етапПершим кроком стане звичайний манікюр.
 • Крок 1Нанесіть захисний гель.
 • Крок 2За допомогою УФ-лампи просушіть гель, потім можна нанести кольорове покриття або виконати френч.
 • Крок 3Після полімеризації фонового покриття можна приступити до самого лиття. Виконується воно тонкою кистю, бажано робити лінії об’ємними. Просушіть і цей шар візерунків під лампою.
 • Крок 4Шматочки фольги притискають до нігтям, і різко відривають. Візерунок, який був нанесений в попередньому кроці, покриється фольгою, а точніше, її залишками, малюнки будуть цікавими і неповторними.
 • Крок 5Обов’язково нанесіть закріплювач, і просушіть цей шар під УФ-лампою.

Дизайн нігтів лиття

Лиття на нігтях дозволяє створювати ефектні неповторні малюнки, прикрашати їх рідкими камінням, фольгою, блискітками, стразами, наклейками, пудрою.

Завдяки дизайну з литтям, на нігтях з’являться срібні і золоті візерунки, ювелірні елементи, ніби виконані з дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння справжнім художником по металу і майстерним ювеліром.

Популярним варіантом лиття на нігтях, так полюбилося багатьом модницям, є лиття золотом. Тут застосовується спеціальна золота фольга, малюнок наноситься клеєм, потім його сушать, щільно притискають фольгу і знімають швидким рухом. Якщо залишаються не зафарбовані місця на нігтьовій пластині, повторюють знову весь процес.

Ще одним модним напрямком в лиття на нігтях став «манікюр рідкий камінь», ця техніка дозволяє створювати малюнки, подібні коштовному камінню на нігтях. При правильній технології нанесення, ви станете власницею розкішного, вишуканого й дорогого манікюру.

Нігті френч і лиття

Відмінною ідеєю стане доповнення френча цікавим дизайном за технологією лиття. Нігті френч і литво — цікаве поєднання. Можна, використовуючи перекладну фольгу, прикрасити золотистим відбитком посмішки кінчики нігтів. Прекрасним дизайном можна освіжити простоту і повсякденність френча, прикрасивши тільки один нігтик. З френчем добре поєднуватимуться малюнки метеликів або квітів на одному нігті, виконані за технологією лиття.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *