Макіяж для круглих очей

Круглий розріз очей дуже красивий, але нерідко він ставить дівчат в замішання – як правильно підкреслювати його форму?

Найчастіше уроки по макіяжу рясніють порадами, як «розкрити» очі, щоб наблизити їх до ідеалу, оскільки часто в природі зустрічається довгаста форма очі, нагадує пращури. Вузькі, але довгі очі легко коригуються за допомогою розтушовування тіней в напрямку скронь, але як же йдуть справи з круглими очима, якщо вони і без того «розкрито»?

Типова проблема дівчат з круглими очима – зробити так, щоб погляд не вийшов «дурним» з широко розставленими віями, як у Барбі. І для цього існують кілька прийомів, які актуальні для вечірнього, так і для денного макіяжу.

Макіяж для маленьких круглих очей

Макіяж для круглої форми очей виконує два завдання:

  1. По-перше, необхідно візуально збільшити очі, розширити їх і подовжити.
  2. По-друге, потрібно зробити загнуту лінію вздовж верхньої лінії вій, щоб зробити красиву форму.

Таким чином, для денного макіяжу в цьому випадку знадобляться тіні натуральних відтінків, а також олівець для очей і туш:

  1. За допомогою кисті додайте у верхній зовнішній куточок ока тіні, і розтушуйте їх у напрямку до скроні. Це подовжить очей і вирівняє пропорцію ширини і довжини.
  2. Потім зробіть межресничную стрілку, кінчик якої має трохи підніматися й виходити за повіку, нібито продовжуючи лінію вій.
  3. На завершення прокрасьте тушшю вії.

Макіяж для великих круглих очей

Гарний денний макіяж для круглих очей виконує менше завдань, ніж макіяж для маленьких круглих очей. У цьому випадку немає необхідності подовжувати очі, досить лише використовувати олівець для повік, щоб зробити вигнуту форму ока, а також туш і тіні, щоб візуально зменшити ширину розрізу очей:

  1. Для початку нанесіть тіні натуральних відтінків на рухому повіку так, щоб лінія розтушовування була прямою і не виходила за рамки рухомого століття. Наявність тіні прямій фігури зменшить округленность очей.
  2. Потім використовуйте олівець для межресничной стрілки так, щоб хвостик її не виходив за межі верхнього століття.
  3. На завершення макіяжу нанесіть туш.

Вечірній макіяж для круглих очей

Вечірній макіяж для круглих очей за своєю схемою не відрізняється від денного. Необхідно використовувати більш насичені відтінки, якщо використовуються тіні. Якщо застосовується олівцева техніка, то звертайте увагу на те, щоб сформувати довгастий розріз очей – цього можна повчитися у східних красунь, які використовують чорний олівець не тільки на рухомому столітті, але і на нижньому, а також у внутрішніх куточках очей.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *