Парафінотерапія: ефективність, медичні показання

Парафінотерапія в домашніх умовах
Ні для кого не секрет, що ніжна жіноча шкіра схильна до негативного впливу ультрафіолетового випромінювання, хімічних миючих засобів, холоду, вітру, пилу і багатьох інших факторів. Як наслідок, шкіра стає збезводненої, починає лущитися. Парафінотерапія – дієве рішення даної проблеми. Великий плюс її в тому, що ефект від процедури парафінотерапії помітний вже після першого сеансу.Головне достоїнство парафінотерапії – її універсальність, парафін можна нанести на будь-яку ділянку обличчя і тіла.
Користь парафінотерапії. Парафінотерапія підсилює ефект косметичних засобів, які ви наносите перед процедурою шкіру. Наприклад, якщо ви використовуєте зволожуючий крем, то ваша шкіра буде більш м’якою і гладкою, якщо ліфтинг-крем, – більш підтягнутою.
Для парафінотерапії застосовується очищений косметичний парафін з різними добавками. Це можуть бути косметичні масла, вітамінні комплекси, водорості, віддушки, які додатково зволожують, пом’якшують шкіру.
Парафінові маски найчастіше використовують для обличчя, рук і ніг.

Холодний крем-парафін) і гарячий парафін
У косметичних магазинах ви можете знайти два види парафіну: холодний (його ще називають крем-парафін) і гарячий. Якщо гарячий парафін перед застосуванням необхідно нагріти, то холодний не вимагає додаткових маніпуляцій. Перевагою холодного також є те, що він підходить тим людям, кому протипоказаний гарячий парафін.
Гарячий парафін потрібно розігріти кількома способами: ванночка для парафінотерапії, нагрівач для воску і парафіну (воскоплав) або водяна баня. Ванночку для парафінотерапії зручно використовувати, якщо ви робите парафінотерапія для рук і ніг. Воскоплав зручно використовувати, якщо ви робите парафінову маску для обличчя.
Процедура парафінотерапії
Особливо ефективна парафінотерапія в осінньо-зимовий період. В цей час верхній шар епідермісу болісно реагує на нестачу вітамінів, на холодний вітер, низькі температури та ін, сильно обвітрюється і сушиться. Найсильніше це відбивається на ніжних жіночих ручках: шкіра навколо нігтів і на зовнішній стороні особливо суха і лущиться.
Показання для парафінотерапії:
сухість, набряклість шкіри;
передчасне старіння і вікові зміни шкіри;
мімічні зморшки;
заломи і складки;
целюліт;
рубці.
Ефективність парафінотерапії
Для парафінотерапії слід застосовувати тільки косметичний парафін. Він позбавлений від шкідливих домішок, збагачений ефірними рослинними маслами.
Ефективність парафінотерапії обумовлена унікальними властивостями парафіну, застосовуваного в процедурі.
За рахунок великої теплоємності гаряча маска з парафіну віддає шкірі тепло, підвищуючи її температуру на кілька градусів. Внаслідок цього шкіра очищається.
Тепло, що виходить від парафіну, розширює пори, розм’якшує сальні пробки і очищає шкіру від токсинів.
Корисні речовини в парафінової маски і крем, який ви завдали перед процедурою, добре проникають в розпарену шкіру.
За рахунок свого властивості не пропускати повітря парафін створює так званий «парниковий ефект», який зволожує шкіру і підвищує її пружність і еластичність.
Парафін при охолодженні зменшується в обсязі, тим самим розправляє дрібні зморшки.
Таким чином, парафінотерапія сприяє відбілюванню, омолодженню, очищенню й зволоженню шкіри, захищає її від тріщин, зменшує мімічні зморшки та надає лімфодренажний ефект.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *