Педикюр френч

Французький педикюр виглядає ніжно, дуже стильно і відмінно виглядає на пальчиках ніг. Уявіть собі, як мило виглядають відкриті пальці ніг з французьким педикюром в пляжного взуття або в босоніжках з відкритим носком. Побалуйте себе, стати принцесою. Пропонуємо цікавий варіант френча з сердечком і камінням.

френч педикюр

Що знадобиться для френч педикюру:

Лак основа

Лаки для френча: білий і молочно-рожевий

Два рожевих страза у вигляді серця

Маленькі і великі рожеві стрази

Білі наклейки серце

Закріплювач

Ось як зробити френч педикюр:

1. Видаліть старий лак з нігтів. Змочіть ватяний тампон в рідині для зняття лаку, краще без ацетону і притисніть його до нігтям, порахуйте до 10. Протріть ногток у напрямку до кінчиків пальців. Стираючи лак таким чином, ви не забрудните шкіру з боків.

2. Покрийте нігті базовим шаром і дайте йому висохнути. Базовий шар має відмінний від звичайного лаку хімічний склад і призначений для хорошої фіксації лаку і нігтів, запобігаючи щербини, тріщини або інші нерівності на поверхні.

3. Намалюйте білу смужку лаком на кінчиках нігтів. Трохи нижче ще одну лінію, тільки тонший, це зручно робити тонкою кистю. Можна замінити нижню лінію точками (в центрі велика, з боків маленькі).

4. Коли лінії на френч педикюрі висохне, нанесіть молочно-рожевий лак на нігтики в один або два шари. Дочекайтеся висихання.

5. Приклейте наклейки у вигляді серця на великий палець ноги.

6. Покрийте педикюр закріплювачем і приклейте стрази, як на малюнку.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *