Помада для брюнеток

Чорняві дівчата від природи наділені яскравою зовнішністю, податі яку у ще більш вигідному світлі допоможе правильний макіяж. Ключовий елемент мейк-апа – помада: для брюнеток актуальні далеко не всі її відтінки, всупереч поширеній думці. Сьогодні розглянемо, які кольори найбільш виграшно поєднуються з темним волоссям.

Типи брюнеток

Темне волосся – це досить розпливчасте характеристика. Для зручності візажисти класифікують всіх брюнеток на три великі категорії. Ми вчинимо також і розглянемо, яка помада підходить брюнеткам того чи іншого типу. Не варто, втім, забувати, що в будь-якому правилі є винятки, тому у виборі свого мейк-апу завжди є місце для експерименту.

Волосся вугільного кольору

Синяво-чорне волосся, подаровані природою – велика рідкість. Бажаючи виправити це, пані все частіше змінюють колір локонів, зупиняючи вибір саме на вугільних відтінках. Кольори помади для брюнеток цього типу підбираються з урахуванням кольору очей.

Карооким дівчатам будуть до лиця рубінові відтінки помад – такий варіант хороший для денного макіяжу. Для створення вечірнього образу підійдуть малинові і темно-червоні тони.

Для брюнеток з блакитними очима рожева помада – той самий штрих, який вдало підкреслить контраст зі світлою шкірою. В якості повсякденного варіанту візажисти рекомендують лілові і малинові відтінки, словом – все яскраво-рожеве. Для вечора відмінно підійдуть рубінові і насичені малинові тони. Ці ж рекомендації доречні для дівчат з сірими і сіро-зеленими очима.

Волосся «темний каштан»

Жінкам цього типу дуже легко визначити «свій» відтінок – найвдаліші варіанти знаходяться в червоній гамі.

Кароокої брюнетці підібрати червону помаду, як правило, вдається, спробувавши відтінки коралового і вишневого. Темно-рожевий тон теж заслуговує уваги. Ці досить помітні кольори цілком доречні для денного мейк-апа – вони дуже гармонійно поєднуються з темно-каштановими локонами і не виглядають вульгарно. Для вечора гарні темно-червоні і рубінові тони помади.

А ось як підібрати помаду для брюнетки зі світлими очима. Такий типаж вимагає присутності в кольорі помади коричневих ноток: рожево — і золотисто-коричневі тони в цьому випадку виглядають дуже вишукано.

Волосся «світлий каштан»

Для таких брюнеток знову-таки яскрава помада – родзинка образу. З темними очима добре поєднуються коралові і світлі відтінки рожевого. Неяскравий червоний хороший в якості вечірнього варіанту.

Під блакитні очі підходять темний і світлий рожевий, а також кораловий колір помади.

Абсолютно всім брюнеткам протипоказані помади з домішкою жовтого і персикового кольору, а також з нотками сливового. Блакитні, чорні і білі помади також дисгармонируют з темним волоссям.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *