Помаранчева помада: основні правила застосування

Губи оранжевого відтінку, безумовно, є одним з головних трендів цього літа. 

Відтінків помаранчевого може бути безліч – теракотовий, мандариновий, медовий, бурштиновий, кораловий або карамельний. Щоб макіяж з помаранчевої помадою надавав свіжий і модний вигляд, потрібно правильно використовувати цей відтінок.

Отже, які існують особливості і секрети застосування помаранчевої помади:

Помаранчевий відтінок помади дуже спотворює колір зубів, тому ти повинна бути стовідсотково впевнена у своїй посмішці, щоб уникнути казусів.
Губи оранжевого кольору, безумовно, є акцентом макіяжу, тому тобі потрібно подбати про ідеальному тоні особи — використовуй консилер, праймер, коректор, пудру або тональний засіб. Відмовся від рум’ян на користь хайлатера, щоб не створити ляльковий образ.
Вибираючи для макіяжу помаранчеву помаду, відмовся від кольорових тіней для очей. Щоб не перевантажувати образ, спробуй використовувати для очей чітку чорну підводку і добре промалюй вії. Інший варіант: натуральний макіяж очей з використанням сіро-коричневих відтінків.
Абсолютно всі відтінки помаранчевої помади чудово виглядають на блондинок і дівчат з каштановим або русявим кучерявим волоссям. Власницям рудої шевелюри і темноволосим жінкам краще підбирати більш темні тони жовтогарячого кольору.
При правильно підібраному оранжевого відтінку можна візуально зробити особа більш свіжим, а засмага — темніше.

Рекомендуємо переглянути майстер клас:

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *