Штучні вії — аксесуар № 1

Згадайте візажиста фільму «Евіта», Сару Манзани, яка заявляла, що єдина частина особи, чого ніколи не буде зайвим додатковий обсяг — це вії.

Але вона забула додати, що крім туші для вій, існує ще один перевірений зірками Голлівуду і тисячами жінок по всьому світу засіб — це накладні вії.

Популярність штучних вій
Сьогодні штучні вії стали аксесуаром № 1 для зірок, що йдуть по червоній доріжці. Блискучі, пухнасті і навіть з китицями на кінцях — вони додадуть стиль, загадковість і екстравагантність не тільки погляду, але і всьому образу. Не багато хто знає, що цей аксесуар поступово перетворюється у все більш і більш щоденний, натуральний, природний. Популярністю штучні вії зобов’язані тим, що вони практично ідеальні: густі, чітко розділені, довгі, вообщем такі, якими їх хотіли бачити всі представниці прекрасної статі. І використовувати їх можна в будь-якому випадку: вечірка, офіс, урочистий обід…
Отже, як же правильно наклеїти вії, щоб обличчя виглядало природно, але в той же час зробити акцент на очі?

Макіяж
Для початку потрібно виконати послідовний макіяж очей: тіні для повік, олівець, туш. Рекомендується свої вії трохи завити щипчиками, так як накладні найчастіше мають трохи вигнуту форму.

Наступний крок — клей
Техніка накладання (наклеювання) штучних вій залежить від їх виду. Пучок або окремі вії накладають на верхню повіку, але починати треба завжди з зовнішнього кута ока. Можна рівномірно розташувати їх по всій лінії століття, а можна обмежитися декількома так скажемо «стрілами». Необхідно капнути трохи спеціального клею на долоню, точніше на її зовнішню сторону, і обережно вмочити в нього кінчик пучка або вії. Якщо у вас вертикальна смужка, клей потрібно наносити на всю основу невеликими краплями. Це дуже кропітка робота і вимагає особливої уваги, адже клей може легко потрапити в очі і викликати алергічні реакції і роздратування.

Приклеювання
Наклеювати вії рекомендується за допомогою спеціального пінцета для вій, для епіляції або просто подушечкою пальця, як вам зручніше. Не забувайте між віями залишати хоча б на міліметр, так вони будуть виглядати більш ефектно.

Останній етап
Після того, як накладні вії наклеєні, радимо почекати пару секунд, а потім поморгати, щоб переконатися, що нічого не заважає. Далі в хід йде туш, краще з ефектом підкручування.

Поради майстра
Як домогтися природності, якщо свої вії дуже короткі? Потрібно просто використовувати набір для нижніх повік, де вії не такі довгі й загнуті як для верхніх.
Якщо вам потрібно вкоротити стрічку накладних вій, радимо спочатку прикласти її до століття від зовнішнього куточка, а потім обережно обрізати манікюрними ножицями, але тільки з внутрішньої сторони, так як у зовнішнього кута ока вії завжди довші і пухнасті.
Перед наклеюванням фахівці рекомендують погріти накладні вії в руках, що дозволить їм бути більш еластичними, гнучкими і краще повторити форму ваших очей і натуральних вій.
Штучні накладки надають жінці витончений, шикарний вигляд, але і зобов’язують користуватися інтенсивної підводкою для зафарбовування риси між натуральними і накладними віями. Підводка може бути блакитним, коричневим, сірим… Нещодавно в косметології з’явився клей, який позбавить вас від необхідності підфарбовувати лінію переходу. При застиганні він змінює колір, стає чорним, до того ж не розмокає, що дуже зручно для відвідування басейну або купання в морі.
Перед сном спочатку слід обов’язково знімати накладні вії, а лише потім макіяж. Самі вії необхідно промити водою без мила. Якщо на них була водостійка туш, можна взяти PH-нейтральний засіб. Це продовжить термін їх служби.

Нарощування вій
Ця процедура стала доступна не тільки зірок театру і кіно, але і звичайним жінкам з середнім достатком. Немає потреби знімати їх і накладати день у день. Термін «експлуатації» таких вій — приблизно 3 тижні, після закінчення яких необхідна корекція. Спеціальні волокна просто приклеюються до основи століття, а кількість вій залежить від ваших уподобань. Хочете, щоб погляд привертав увагу, можна наклеїти хоч 50, хоч 100.
Інноваційна технологія нарощування зробить ваші вії об’ємними, хвилююче довгими, а найголовніше — їх буде складно відрізнити від натуральних!

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *