Скраб і парафін — для гладких ніг

Скраб для ніг

Відчуття шовковистих гладких ніжок — просто фантастика! А їх зовнішній вигляд дуже спокусливий. Скраби для ніг бувають у вигляді кремів, гелів і навіть рукавиць з грубою поверхнею, що дозволяє видалити омертвілі клітини з поверхні шкіри. Велика морська сіль також є чудовим эксфолиатором і крім того, відмінно вбирає надлишок поту.

Якщо ви самостійно робите педикюр будинку, неодмінно скористайтеся скрабом відразу після роботи пемзою або спеціальною щіткою для ніг. Щоб повністю позбавитися від всіх нерівностей, вам потрбуется приблизно десять хвилин. Обполосніть ноги, щоб змити частки эксфолианта і витріть їх насухо. Далі можете продовжити звичайні процедури педикюру. Часто дуже хорошим поєднанням є маска і скраб, особливо влітку, коли ваші ніжки потребують відчуття прохолоди та свіжості.

Як використовувати скраб для ніг

Ексфоліація — ключ до гладкою і шовковистою шкірі, особливо в областях, схильних до сухості і затвердінню, до яких відносяться стопи. Особливу увагу приділіть підошві, щоб одержати рівномірний ефект, не забувайте і про інших ділянках.

1. Помийте ноги, нанесіть на руки скраб розміром з волоський горіх і розітріть, щоб зігріти долоні.

2. Круговми рухами протягом десяти хвилин нанесіть скраб на ноги, особливо інтенсивно растираяя стопи в області п’ят і щиколоток.

3. Занурте ноги у воду, щоб видалити частинки скрабу, і витріть їх насухо. Тепер можна приступити до наступного етапу.

Парафінотерапія для ніг

парафінотерапія

Розігрітий парафін використовують, щоб зігріти і пом’якшити шкіру ніг. Також процедури з гарячим парафіном поліпшують рухливість суглобів щиколотки і пальців, що допомагає повністю розслабитися. Стопи часто страждають від сухості шкіри, особливо в області п’ят, тому можна наносити парафін спочатку на підошву, а потім на всі інші області ніг. Парафін будеи живити шкіру ніг, а тепло дозволить шкірі засвоїти більше жирів, від чого ноги зігріються, а шкіра стане більш гладкою.

Як працювати з теплим парафіном

Для багатьох — це найприємніша процедура, особливо для тих, у кого суха шкіра і тріскаються п’яти.

1. Щоб парафін не потрапляв на поверхні робочого місця, поставте ногу на пластиковий пакет або шматок фольги.

2. Перевірте на зап’ясті, щоб парафін не був надто гарячий. Розігрітий парафін нанесіть пензликом або збризкайте їм ногу, починаючи з нижньої сторони, особливо інтенсивно в області п’яти. Якщо у вас є спеціальна ванночка, ще краще.

3. Оберніть покритий ділянку у фольгу або пакет і залиште на десять хвилин.

4. Розгорніть і видаліть парафін з гладкою і теплої шкіри.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *