Сумісність Діва (жінка) — Діва (чоловік)

Союз двох представників одного знака Зодіаку ніколи не буває простим: відносини між ними нагадують погляд на себе в дзеркало.
Стають видні власні недоліки, що далеко не кожен зможе прийняти як належне, опрацювати їх і жити далі.

Сумісність Дів: як спокусити чоловіка-Діву?
Аж ніяк. Рідкісною жінці вдається спокусити чоловіка-Діву: в 99% випадків представник цього знака Зодіаку має сформований стереотип про те, якою повинна бути ідеальна жінка, і якщо Ви йому не відповідаєте, провести Дів Вам не вдасться. Ідеальна жінка Дів — порядна, розумна, розважлива, з красивими волоссям і світлими очима. Дів складно назвати пристрасними коханцями: вони не асексуальною, але якось надто стабільні, традиційні і передбачувані. Втім, іноді у них трапляється справжній сплеск пристрастей поруч з тими, кого вони люблять і кому довіряють настільки, щоб перестати закриватися в собі.
Як виглядає ідеальна пара: чоловік і жінка-Діви?
Ідеальна пара — союз інтелектуалів, які цінують суспільство один одного, володіють схожими смаками і поглядами на життя. Обидва з задоволенням стежать за здоров’ям і обговорюють книжки Кафки — одним словом, займаються тим, що викликало б нудьгу в інших. У кого завгодно, крім самих Дів, задоволені один одним і своїм затишним світом. Їм подобається порядок, чистота і грунтовність, які вони знаходять один в одному й у власному будинку.

Які бувають складності в союзі жінки і чоловіки-Дів?
Основна складність в тому, що іноді неможливо передбачити, як складуться відносини цих двох людей. Одні Діви можуть бути абсолютно щасливі разом, в той час як інші можуть мучити один одного причіпками та їдкими коментарями. Все залежить від того, наскільки сильні почуття (а почуття сильні, якщо такі раціональні люди, як Діви, звернули одне на одного увагу) і наскільки партнери готові відкритися. Також іноді їм нудно один з одним — не інтелектуально, о ні, а душевно. Усім Дівчатам хочеться тепла і участі, якими б холодними і відстороненими вони не здавалися зовні, і разом з тим Діви бояться зробити крок назустріч із-за побоювання бути незрозумілими або відкинутими.

Як зберегти мир в домі жінки і чоловіки-Дів?
Парі Діва-Діва варто більше часу проводити разом, займаючись цікавими обом справами і, можливо, помірно екстремальними видами спорту (наприклад, стрибки з парашутом). Спільні позитивні переживання допоможуть навчити довіряти один одному і з часом привчать відкриватися. У цієї пари обов’язково є спільне хобі, але також непогано буде зайнятися чимось новим і цікавим, відмінним від захоплень чоловіка або дружини. Це допоможе вам зберегти інтерес один до одного і не замкнутися у вашому сімейному світі. Також цій парі варто час від часу затівати спільне божевілля. Поїхати відпочивати не за ретельно спланованим маршрутом, а за гарячою путівкою, наприклад. Автостоп або бэгпэкинг все ж занадто авантюрно для представників цього знака Зодіаку.

Сумісність жінки і чоловіки-Дів в роботі
Непогано. Це поєднання часто зустрічається в НДІ, бібліотеках і школах. І це зустріч не друзів-приятелів, а людей, захоплених своєю роботою, прагнуть виконати її максимально якісно. Це надійний союз, але йому не вистачає енергії і творчості.

Сумісність жінки і чоловіки-Дів — колег або партнерів
Діва завжди задоволена тим, як виконує роботу інша Діва, а також тим, як Діва сприймає критику на свою адресу. Між ними не виникне сварок: вони швидше віддадуть перевагу залагодити конфлікт мирно, шляхом переговорів. У підсумку обидва залишаться задоволені собою і один одним.

Коли жінка — начальник, а чоловік — підлеглий
Добре. Обидва вміють працювати і в змозі оцінити заслуги один одного. Найчастіше Діву-начальницю недолюблюють на перших порах, оскільки вона багатьом здається зайво в’їдливою, однак згодом гідно оцінюють її професіоналізм і внесок у загальну справу. А ось Діва-підлеглий відразу відноситься до начальниці так, як вона того заслуговує.

Коли жінка — підлегла, а чоловік — начальник
Гарне поєднання. Вони завжди зрозуміють один одного, зроблять все в строк, і Діва-підлегла може бути впевнена в тому, що їй виплатять зарплату вчасно. Вони цінують тверезий погляд на світ, старанність і працьовитість — все те, чим володіють самі.

Сумісність жінки і чоловіки-Дів у дружбі
Їм складно дружити по-справжньому, тому що обидва надмірно обережні і замкнуті в собі. Інтуїтивно вони чудово розуміють один одного, але плутаються в непотрібних словах і підтримці зовні правильної дружби, тому між ними часто лежить недомовленість, нервирующая обох. Разом з тим, приятельські стосунки або стосунки за інтересами тут просто чудові! Ця пара може дружній стати любовної, якщо дві Діви погано знають один одного. Причому за ініціативою жінки — її більше тягне до чоловіка-Діву. Але обом потрібен партнер сильніше, тому такий союз часто розпадається, а якщо Діви вже вивчили один одного і знають характер і слабкості партнера, то романтичні відносини і не починаються.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *