Сумісність Діва (жінка) — Козеріг (чоловік)

Це хороший, міцний союз без несподіванок. Він спокійний, але не нудний: Козеріг ставить нові і нові цілі, яких пара буде досягати.
Обидва реалісти, і їхні досягнення в матеріальному світі можуть бути дуже значними. У союзі Діви і Козерога мало душевності, проте це компенсується вірністю і відповідальністю партнерів: вони завжди можуть покластися один на одного.

Сумісність Діва-Козеріг: як спокусити чоловіка-Козерога?
Чоловікові-Козерогові подобаються всі риси девьего характеру. Потрібно бути самою собою, і Козеріг неодмінно це оцінить. Йому подобається розсудливість Діви, її надійність і спокій. Він радий, що вона не прагне до бурхливих пригод. В її поведінці він оцінить сором’язливість, ввічливість і прямоту. Діва чудово вихована і вміє дотримувати дистанцію. Це теж подобається Козерогові, адже він вважає, що у кожного в житті є своє місце і своя роль, і потрібно дотримуватися їх. Якщо Діва працює, це її «плюс» — Козеріг любить розмови на ділові теми. Діва-домогосподарка для нього взагалі знахідка, якщо він вже готовий нести фінансову відповідальність за сім’ю. Йому не стільки потрібен поруч другий добувач, скільки жінка, розумно розпоряджається грошима, а Діва в цьому чудова. Секс у цієї пари досить гармонійний. Нуднуватий для темпераментних вогняних знаків, але самих Діву і Козерога він повністю влаштовує.
Як виглядає ідеальна пара: жінка-Діва – чоловік-Козеріг?
Це спокійні, врівноважені люди з дещо командирськими замашками. У суспільстві вони виглядають сухувато. У близькій компанії розкриваються і стають розумними та цікавими співрозмовниками. Не дуже гостинні, тільки для близьких. І Козеріг і Діва завжди дуже зайняті і проводять разом менше часу, ніж інші пари. Козеріг у цьому союзі розуміє, що таке справжня відповідальність. Жінка-Діва постійно про щось турбується, і потрібно бути дуже сильним і відповідальним людиною, щоб вона відчула себе захищеною. Це вже йде на користь Козерогові і допомагає йому розвинути свої сильні сторони. А, крім того, Діва вміє бути вдячною і цінувати досягнення Козерога, так що союз з нею дає йому ще й моральне заохочення. Діва в Козерозі знаходить співрозмовника, друга, надійного людини. До їх союзу вона підходить як до угоди, та її радує, що Козеріг скрупульозно дотримується його пунктів. У них налагоджений побут, але більше не стільки багатства, скільки зв’язків, знань, кар’єрних можливостей, хорошого функціонування всього в побуті. Дітей у сім’ї мало, пара відповідально їх виховує, хоча надто вимоглива. А ось онукам вони потурають і балують.

Які бувають складності в союзі у жінки-Діви і чоловіка-Козерога?
Якби пара жила на безлюдному острові, у неї не було б проблем. Але в Діві може прокинутися глибоко захована романтичність, риса її протилежного знаку Риб. А Козеріг взагалі з роками все молодшає душею, стає розкутішими і простіше. І тут можлива ситуація «Красива і смілива дорогу перейшла». Ну, або «красивий і сміливий». Одним словом, в якийсь момент пара відчує, що їм не вистачає любові. Обидва не вміють бути романтичними, для них найкращий доказ кохання — справою. Але вони знають, бачать на прикладах інших людей, в кіно, в книгах, що бувають і інші прояви почуттів. Поки вони будуть метатися, знайдеться той, кого зацікавить перебуває в пошуках любові Козеріг або Діва. Зазвичай обидва стримані й обережні, їх не приваблюють романи на стороні. Але в період, коли їм не вистачає тепла від партнера, вони здатні «викинути фортель».

Як зберегти мир в домі жінки-Діви і чоловіка-Козерога?
Спокій в цій парі — в руках Діви. До того, як Козеріг доволі подорослішає і відчує себе вільним, потягнеться до романтики, він і не підозрює про таких своїх бажаннях. А ось романтичність Діви є в ній все життя. Вона надійно захована за скепсисом, критикою і раціональністю. Але сама Діва добре знає, яка вона насправді романтична. Їй потрібно навчитися показувати цю сторону характеру. Вона може внести у відносини з Козерогом багато ніжності і тепла. В один день Діва не стане розважливою і стриманою — чутливою і ніжною. Цьому доведеться вчитися поступово. Потрібно припинити виражати любов послугами, подарунками і турботою. Іноді найкраще вираження любові — відкритий прояв почуттів. А Козеріг настільки надійний, що не образить доверившуюся і відкрилася йому Діву.

Сумісність жінки-Діви і чоловіка-Козерога в роботі
Це хороший діловий тандем, без фантазії і вогника, але реалістичний, цілеспрямований і працьовитий. Козеріг лідирує, а Діву це не ображає, їй спокійніше на других ролях. У них однаковий стиль роботи, вони легко знаходять спільну мову. Обидва прагнуть бачити результати своєї праці.

Сумісність жінки-Діви і чоловіка-Козерога — колег або партнерів
У рівноправних відносинах Козеріг все одно буде лідером. Він цілеспрямований, вміє заводити потрібні зв’язки і проштовхувати свої ідеї. Жінка-Діва позбавлена кар’єрного честолюбства (чого не скажеш про честолюбство професійному), тому її лідерство Козерога не ображає. Навпаки, вона задоволена його користю для справи. За характером вони сходяться — не лізуть один одному в душу, і ні один з них не дратує іншого манерами і звичками.

Коли жінка-Діва — начальник, а чоловік-Козеріг — підлеглий
Це непоганий союз. Козеріг відповідальний, неконфліктний і добре розуміє вимоги Діви. На жаль, це — союз без майбутнього: Козеріг виб’ється в начальнику сам, так як робота під керівництвом слабкою Діви не дає розвернутися його честолюбним планам.

Коли жінка-Діва — підлегла, а чоловік-Козеріг — начальник

Це найприродніша і вдала розстановка сил. Обидва відчувають себе на своєму місці і добре працюють.

Сумісність жінки-Діви і чоловіка-Козерога в дружбі
Дружба Діви і Козерога найчастіше буває між колегами або родичами. З сторонніми людьми обидва зближуються неохоче. Коли Діва і Козеріг знайомляться, у них завжди є про що поговорити. Козерога захоплює розумна жінка, яка в дружній розмові не прагне кокетувати, а Діві подобається впевнений, серйозний Козеріг. Тема розмови у них часто зводиться до обговорення ділових питань. Триває така дружба довго, обидва не люблять змін. Якщо у них вже є партнери, змінювати їм ні Діва, ні Козеріг не стануть. А вільні люди цих знаків можуть перейти від дружби до шлюбу, але це буде суміш ділової угоди з дружбою, а не сім’я любові.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *