Сумісність Діва (жінка) — Лев (чоловік)

Це досить цікавий і багатообіцяючий союз за умови, що обидва з розумінням та терпінням поставляться до слабостей і недоліків один одного.

Сумісність Діва-Лев: як спокусити чоловіка-Лева?
Льву подобаються ефектні і елегантні жінки, які поєднують в собі такі чесноти, як порядність і чесність, з чуттєвої сексуальністю. Леви обожнюють бувати на публіці, тому вподобаного Вам Лева можна сміливо запрошувати на вечірку. Активна життєва позиція і позитив також імпонують чоловікові, хто народився під сузір’ям Лева. Представники цього знака Зодіаку обожнюють, коли до них ставляться з розумінням, захопленням і сміються над їх жартами. Лев обожнює захищати і піклуватися, однак йому не варто відразу показувати свою слабкість. Також Дівам на початку знайомства не варто намагатися жартувати над Левом, вказувати на його іноді надмірно театральне поведінка: Леви досить уразливі. У цих людей гарна сексуальна сумісність. Лев, спочатку прагне вразити обраницю технічним бурхливим сексом, незабаром заспокоїться, коли зрозуміє, що його жінка віддає перевагу більш спокійні стосунки.
Як виглядає ідеальна пара: жінка-Діва – чоловік-Лев?
Чоловік-Лев із задоволенням бере на себе керівництво в цьому союзі: він — глава сім’ї, а Діва — його тил і радник. Жінка в цій парі часто розпоряджається фінансами, займається вирішенням побутових питань та стежить за тим, щоб у домі завжди панували чистота і затишок. Її поради завжди доречні, доречні і продумані, тому Лев високо їх цінує і прислухається до Діви. Діва більш спокійна, ніж Лев і менш схильна до пафосу й офіціозу, бо вона воліє бути вдома, очікуючи повернення обранця з чергового корпоративу або ділової поїздки. Повернувшись з товариства, Лев обов’язково поділиться враженнями і поскаржиться на те, як йому не вистачало Діви.

Які бувають складності в союзі у жінки-Діви і чоловіка-Лева?
Основна складність — критичність Діви, ранящая самолюбство Лева. Леви обожнюють романтику і часто витрачають колосальні суми на екзотичні та найоригінальніші подарунки для коханих, ну і, звичайно ж, на себе. Діва може не замислюючись розкритикувати подібний подарунок, тим самим глибоко зачепивши Лева, який витратив на цей подарунок багато часу, грошей і вклав у нього душу. Діва може методично мучити Лева причіпками в побуті, вказуючи йому на недоліки, а також ненароком помічаючи, що краще було б вчинити по-іншому. Лев, не отримуючи належну частку захоплення, або втрачає впевненість у собі і замикається, або починає шукати підтримки на стороні. Також Діву дратує зайвий драматизм і театральність, властиві Леву. Діва — людина слова, їй здається дурною ця левова манера все перебільшувати, прикрашати і «якать». Про що вона негайно повідомляє Леву.

Як зберегти мир в домі жінки-Діви і чоловіка-Лева?
Дівам необхідно набратися терпіння і бути більш поблажливими до «молодшого» знаку, а також частіше прилюдно або вголос захоплюватися достоїнствами і заслугами Лева. Справа в тому, що Лев, чуючи розумну частку похвали, надихається, у нього за спиною ніби виростають крила, і він може домогтися багато чого. Не забувайте час від часу хвалити Лева: Діви завжди відзначають позитивний, проте часто тримають при собі, вважаючи, що слова, коли все і так очевидно, зайві. Це не так. Льву дуже важливо Ваше визнання. Тонкість цих відносин у тому, що Діва повинна стримувати Лева, однак не настільки, щоб перекрити йому доступ кисню.

Сумісність жінки-Діви і чоловіка-Лева в роботі
Відмінне поєднання, що часто зустрічається в банківській сфері, бізнесі та на роботі у великих корпораціях. Їм легко знайти спільну мову один з одним, ці двоє можуть бути впевненими в партнері і його професійних якостях.

Сумісність жінки-Діви і чоловіка-Лева — колег або партнерів
Хороший тандем, приносить обом не тільки прибуток, але і задоволення від спільної роботи. Часто, раз зустрівшись на роботі, Лев і Діва до кінця залишаються разом, іноді навіть засновуючи спільне виробництво, бізнес. Ключові слова — надійність і креатив.

Коли жінка-Діва — начальник, а чоловік-Лев — підлеглий
Непогано, хоча часом можуть виникати конфлікти з-за надмірної вимогливості, скрупульозності і критичності Діви. Діва завжди вболіває за свою справу, тому їй важлива кожна деталь, в той час як Лев у гонитві за успіхом любить забути про «дрібниці».

Коли жінка-Діва — підлегла, а чоловік-Лев — начальник

Прекрасне поєднання. Обидва задоволені і роботою, і один іншому. Іноді Діву дратує падкость начальника на лестощі і його зарозумілість, проте вона з розумінням до цього ставиться: все ж начальник. І начальник прекрасний.

Сумісність жінки-Діви і чоловіка-Лева у дружбі
Тут можлива міцна дружба на довгі роки, при умові, що люди цінують один одного такими, які вони є. Діва завжди трохи більш поблажлива, хоч і захоплюється енергією і силою Лева, а Лев завжди може прийти до неї за радою і допомогою. Їм цікаво обговорювати прочитані книги, переглянуті фільми та події стрічки, оскільки погляд одного завжди відрізняється від їх власного і часто пропонує поглянути на ту чи іншу подію під іншим кутом. Чи може ця дружня пара почати любовний роман? Навряд чи. Чоловік-Лев шляхетний, він поважає дружбу, а жінка-Діва в принципі не схильна змінювати. Тому, якщо хтось з них не вільний, вони залишаться в рамках дружнього спілкування.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *