Сумісність Лев (жінка) — Близнюки (чоловік)

Яскраві, активні, веселі і привабливі, вони складуть цікаву пару.
Їм здається, що вони знайомі багато років, навіть якщо познайомилися минулого тижня: між ними миттєво виникає тяжіння.

Сумісність Лев-Близнюки: як спокусити чоловіка-Близнюків?
Чоловіка, народженого під знаком Близнюків, не лякають розумні жінки — навпаки: він обожнює ерудованих, впевнених у собі, стильних, навіть кілька екстравагантних жінок. Левиця підкорить цього чоловіка шармом, бездоганним смаком і енергією. Близнюкам імпонує те, що ця жінка може сама про себе подбати. У Лева і Близнюків на перший погляд дуже багато спільного: у них схожий спосіб життя, часто спільне хобі, їм подобаються одні й ті ж книги, одні й ті ж люди і принципи. Ах, так, це за ними обома бігають шанувальниці й шанувальники. Не дивно, що Лев і Близнюки зачаровані один одного з першої зустрічі. А ось секс може розчарувати. Чоловік-Близнюки іноді буває дуже незначним, що не сподобається царственої Левиці, яка звикла до загального обожнення. Ця жінка любить, щоб їй доводили і фізично те, що вона бажана і улюблена.
Як виглядає ідеальна пара: жінка-Лев – чоловік-Близнюки?
Вічно чимось зайняті і захоплені, вони постійно разом: навіть якщо їх розділяє безліч кілометрів, Близнюки неодмінно подзвонять кілька разів в день, щоб поділитися новинами і запитати ради, яким вони не підуть, а Леви із задоволенням розкажуть про власні перемоги. З роками їх почуття не маліють, а лише набирають чинності. Провідну роль у цьому союзі грає Левиця. Терпляче і вона переконливо доводить підозрілим Близнюкам спочатку необхідність узаконити стосунки, потім необхідність зупинитися, потім… — Левиця постійно щось доводить і переконує, направляючи творчу енергію Близнюків в потрібне русло. Будь-яку іншу жінку це втомило, але Левиці подобається керувати і бачити результати «виховання». Головне тут — не брати всю відповідальність на себе, інакше Близнюки розслабляться і доручать всі домашні справи Вам. Іноді корисно, не моргнувши оком, збрехати, що без нього Ви ніяк не заб’єте в стіну цей цвях для нової репродукції Пікассо. Нехай поміркуємо про мистецтво, вб’є цвях і пишається власною значимістю. Час від часу. Діти цієї пари (у Левиці і Близнят рідко буває велика сім’я) обожнюють своїх батьків: і нехай з батьком веселіше і цікавіше, проте всі секрети і відверті розмови дістаються мамі. У цій сім’ї діти ростуть щасливими.

Які бувають складності в союзі у жінки-Лева і чоловіка-Близнюків?
Основна складність в тому, що стосунки пари нагадують відносини молодшого брата і старшої сестри: він багато чого у неї вчиться, але основна відповідальність лежить на ній. Левицю, яка звикла до шанування, іноді це може втомлювати. Також Жінці-Леву не подобаються дівчата, в’ються біля її чарівного чоловіка, а також його ставлення до них: Левиці хочеться, щоб її обранець бачив тільки її Сонце, не відволікаючись на «прикрі » дрібниці». Близнюки можуть таємно заздрити своїй партнерці, якщо вона виявиться успішнішим їх. Втім, чоловіки цього знака переносять це набагато легше інших.

Як зберегти мир в домі жінки-Лева і чоловіка-Близнюків?
Якщо Левиця переконає Близнюків у свою унікальність і незамінність, і партнери офіційно оформлять відносини, їй можна не побоюватися конкуренток: Близнюки, які знайшли єдину і неповторну, не розмінюватися на дрібниці. Вони з ввічливості підтримають флірт, однак це не виллється у щось серйозне. Близнюки не зазнають прямого тиску, тому Левицям час від часу доведеться вдаватися до хитрим жіночих хитрощів для того, щоб домогтися свого. Левиці варто час від часу давати зрозуміти Близнюкам, що вона улюблена жінка, якій потрібна допомога, а не відповідальна старша сестра, яка сама з усім впорається. Чоловік-Близнята завжди повинен пам’ятати про те, що Ви неповторні і знати, що у Вас є прихильники і послідовники — це змусить його рахуватися з Вашою думкою. Народження дітей також сприяє зміцненню відносин в цьому союзі.

Сумісність жінки-Лева і чоловіки-Близнюки в роботі
Прекрасне поєднання, ідеальне для народження нових ідей і розширення сфери діяльності. Ідеально, якщо Близнюки намітять план дій, а Лев успішно його здійснить.

Сумісність жінки-Лева і чоловіка-Близнюків — колег або партнерів
Сприятливий союз, в якому обидва досягнуть успіху, якщо стримають свої амбіції і навчаться дивитися в одному напрямку, працювати заради спільної справи.

Коли жінка-Лев — начальник, а чоловік-Близнюки — підлеглий

Ідеально для роботи. Лев — кращий начальник для Близнюків: чудовий організатор, він розуміє ідеї Близнюків і йде на невеликі поступки, закриваючи очі на незначні деталі, що дозволяє Близнюкам зосередиться на головному і працювати продуктивно і ефективно.

Коли жінка-Лев — підлегла, а чоловік-Близнюки — начальник
Також непогано, проте жінці-Леву може іноді видаватися, що начальник розпорошується і занадто квапиться кудись. Це уявлення помилкове: при всій перевантаженості контактами, Близнюки всі пам’ятають і все зауважують. Начальник-Близнюки високо цінує старанність, розум і організаторські здібності Левиці.

Сумісність жінки-Лева і чоловіка-Близнюків у дружбі
Між ними виникає міцна дружба, від якої обидва отримують справжнє задоволення. Вони весь час чимось зайняті, кудись прагнуть, обмінюються думками — не розлий вода. Обидва з задоволенням ходять на світські заходи і не соромляться уваги публіки. Чоловік-Близнюки часто радиться з Левицею про свої плани. Крім того, його вміння робити компліменти і йти по життю легко піднімає Левиці настрій. Їй подобаються легкі люди, не вантажачі її проблемами. У цій дружній пари не виключено роман. Якщо у них вже є партнери, навряд чи це їм завадить закохатися один в одного.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *