Топ-5 стандартних помилок при користуванні тушшю

Навіть таке потужне б’юті-зброя, туш для вій, здатне давати осічку.

Багато пані, навіть використовуючи дорогий брендовий туш, залишаються незадоволені своїм макіяжем.

Вся справа в тому, що вони щоразу роблять помилки при її нанесенні. «Ліза» склала список стандартних помилок при використанні туші для вій.

Занадто багато туші

Одна з найбільш типових помилок при нанесенні туші – це надмірність. Думка «чим більше шарів туші завдати – тим краще» є помилковим. Навпаки, результат може бути протилежним. Фахівці з макіяжу радять наносити туш у два шари. Якщо після цього ти все одно не задоволена результатом – варто просто змінити туш.

Недостатній вигин

Навіть спеціальна туш з ефектом підкручування вій дає потрібний ефект лише в парі зі щипцями. Так що для цих цілей візажисти рекомендують придбати спеціальні щипці. Пам’ятай: щоб не пошкодити вії, підкручуй вії до використання туші, а не після.

Не повністю прокрашенние вії

При неповному прокрашивании вій спостерігається ефект маленьких очей і візуального укорочення вій. Щоб очі не виглядали втомленими або заспаними, намагайся фарбувати вії повністю – від коренів до самих кінчиків.

Користування простроченим продуктом

Стежити за термінами придатності косметики – святий обов’язок кожної жінки. Особливо це стосується туші, у якій найкоротший термін зберігання – до півроку. Після закінчення цього терміну тюбик з тушшю буде буяти грудочками і шкідливими бактеріями, що може призвести до потрапляння інфекції в очі. Максимум через 6 місяців після покупки з тушшю потрібно безжально розлучатися.

Неправильне зберігання

Часто жінка різко водить щіточкою вгору-вниз, щоб захопити побільше туші. Цього робити категорично не можна, інакше в тюбик може потрапити повітря, в результаті чого починають розмножуватися шкідливі бактерії. Набирати туш слід за допомогою обертальних рухів щіточкою в одному напрямку, але не вгору-вниз. Стеж, щоб після кожного використання тюбик з тушшю був щільно закритий.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *