Вечірній макіяж для блакитних очей

Вечірній макіяж може бути різним – яскравим і приглушеним, класичним і оригінальним, привабливим і стриманим. Вибір способу макіяжу залежить, безумовно, від характеру заходу – наприклад, важко уявити наречену з драматичними опахалами-віями і блакитними, малиновими і жовтими тінями.

Також створювати макіяж потрібно з урахуванням розміру очей, адже є техніки, які візуально збільшують очі, а є ті, які візуально зменшують.

Макіяж для великих блакитних очей

Впевнений погляд з широко розкритими блакитними очима – вже половина успіху у створенні вечірнього макіяжу. Дівчатам, яким пощастило володіти великими блакитними очима, доведеться докласти мінімум зусиль, щоб зробити гарний вечірній макіяж.

У цьому макіяж для блакитних очей краще використовувати стрілки – вони універсальні з точки зору стилістики, але можуть візуально зменшувати очі, і тому в даному випадку вони підходять ідеально. Також можна застосовувати смокі айз для ще більшого збільшення очей.

Макіяж для блондинок

Макіяж для блакитних очей блондинок складається з приглушених відтінків: фіолетового, теплого коричневого і синього. Ці кольори підходять для блакитний райдужки очей і візуально зменшують, якщо не використовувати їх у поєднанні зі світлими відтінками. Але оскільки візуально збільшити очі немає сенсу, то використання тільки темних відтінків буде до речі – вони підкреслять глибину кольору райдужки.

Також можна зробити комбінований варіант – намалюйте чорні стрілки і відтіняйте зовнішній куточок ока одним з цих кольорів. Поєднуйте цей макіяж очей з теплим рожевим блиском для губ.

Макіяж для брюнеток

Темний макіяж для блакитних очей – ідеальний варіант для брюнеток. Стрілки з гранітним, чорним кольором і мокрого асфальту будуть добре контрастувати з шкірою і поєднуватися з кольором волосся, що виділить яскравість райдужки.

Використовуйте червоного кольору помаду. Для драматичності образу можна взяти винні відтінки.

Макіяж для шатенок

Шатенки не відносяться до теорії цветотипов до контрастному типу, і тому тут можна створити макіяж на основі бежевих та кавових відтінків. Нанесіть на зовнішній куточок ока тіні кольору еспрессо, і розтушуйте до скроні. На рухому повіку нанесіть бежеві тіні з шиммером.

Доповніть макіяж помадою нейтрального тілесного відтінку.

Макіяж для маленьких блакитних очей

Щоб візуально збільшити маленький розмір очей, потрібно використовувати техніку смокі айз, тому що вона дозволяє надати очам будь-яку форму – зробити їх довше або ширше.

Щоб зробити очі більш широкими, не наносите тіні далеко до скроні: намагайтеся «виводити» лінії вгору.

Макіяж для блондинок

Блондинки можуть зробити святковий макіяж для невеликих блакитних очей з допомогою яскравих світлих кольорів – блакитного, світло-зеленого, рожевого. Однак при цьому не варто забувати про те, що зовнішній куточок ока повинен бути відтінений більш глибоким і насиченим кольором, а вій на верхньому столітті виділені темно-сірим олівцем для очей.

Використовуйте в цьому макіяжі світлу помаду нейтральних відтінків.

Макіяж для брюнеток

Щоб зробити яскравий макіяж для невеликих блакитних очей, брюнеткам може знадобитися кольорова туш, крім тіней смарагдового, помаранчевого і фіолетового кольору. Кольорову туш потрібно наносити зверху на чорну, щоб вії не виглядали рідкісними.

Доповніть яскравий макіяж матовою помадою кольору фуксії, який відмінно поєднується з блакитними очима і чорними локонами.

Макіяж для шатенок

Шатенкам, щоб виглядати яскраво, достатньо взяти ніжно блакитні тіні з шиммером і відтінити зовнішній куточок ока темно-коричневим кольором.

Цей макіяж можна доповнити помадою світло-рожевого відтінку.

Секрети макіяжу для блакитних очей

Пропонуємо кілька секретів, які допоможуть зробити макіяж для блакитних очей більш виразним:

  1. Робіть межресничную стрілку з допомогою темно-сірого або чорного олівця, щоб виділити яскравість очей.
  2. Проводите скульптурування особи з допомогою бронза тора, що висувається або коректора холодного коричневого відтінку.
  3. При яскравому макіяжі очей не використовуйте насичені рум’яна.
  4. Якщо не знаєте, на якому кольорі зупинитися в макіяжі, намалюйте просто чорну стрілку. У поєднанні з червоною помадою вона підходить всім кольоротипам, незалежно від кольору волосся і очей.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *