Видалення волосся ниткою

Незважаючи на різноманіття різних способів депіляції, видалення волосся ниткою, яка прийшла до нас з Сходу, набірає все більшу популярність. Ця методика максимально проста і займає мало часу, але результати після неї не гірше, ніж при обробці шкіри якісним воском в салоні. Крім того, таке вищипування практично не вимагає витрат.

Що собою являє видалення волосся за допомогою нитки?

Розглянутий спосіб позбавлення від зайвої «рослинності» ідентичний роботі пінцета. Волоски висмикується з коренем механічним шляхом, тільки вони захоплюються не щипцями, а нитяною петлею. Більше того, відразу можна видалити волосся на невеликій ділянці.

При вищипуванні ниткою не потрібно нанесення на шкіру гарячих субстанцій і хімічних складів, відсутній ризик травмування епідермісу.

Варто зауважити, що ця методика відрізняється високою точністю і акуратністю, тому відмінно підходить для корекції брів, усунення навіть дуже дрібних пушкового волосся.

Видалення волосся ниткою в домашніх умовах

Перед початком самостійного використання нитки, бажано повчитися цьому у професіонала або хоча б переглянути кілька відеоуроків. Справа в тому, що процедура вимагає певних навичок і вправності, а також уміння швидко і правильно рухати пальцями на рівні механічної пам’яті. В іншому випадку депіляція стане дуже болючою і може спровокувати вростання волосся в шкіру (псевдофолликулит).

Якщо ви вирішили навчитися користуватися ниткою, на перший сеанс запросіть майстра і уважно стежте за його діями, попросіть поділитися порадами та рекомендаціями.

Техніка видалення волосся ниткою:

  1. Для проведення депіляції потрібно натуральна шовкова або бавовняна нитка довжиною близько 30 см, кінці якої треба заздалегідь зв’язати.
  2. Отримане «кільце» слід надіти на вказівні і великі пальці обох рук і перекрутити нитку в середині 5-7 разів. Пристосування вважається робочим, якщо при зрушуванні пальців один до одного на одній руці і розсовуванні на інший скручена середина нитяного кільця переміщається з боку в бік.
  3. Щоб висмикнути волоски, потрібно щільно притиснути конструкцію до шкіри і різкими рухами рухати отриманий вузлик вліво і вправо. Перед тим, як користуватися ниткою для видалення волосся, варто обов’язково продезінфікувати оброблювані ділянки і свої руки. Для кращого захоплення «рослинності» можна посипати епідерміс невеликою кількістю тальку або дитячої присипки.
  4. Після процедури важливо ретельно зволожити і заспокоїти шкіру, щоб уникнути вростання і роздратування.

Видалення волосся на обличчі ниткою

Розглянута технологія підходить як не можна краще для корекції брів. Вона дозволяє надати їм форму дуже швидко, особливо в порівнянні з пінцетом, і практично безболісно.

Також популярно видалення волосся ниткою над губою і в зоні скул (бакенбарди). Процедура забезпечує якісне вищипування навіть тонких пушкового волосся і абсолютну гладкість без подразнень. У цьому вона значно перевершує депіляцію воском, шугарінг і застосування епіляторів, адже під час висмикування шкіра не піддається розтягуванню і термічних впливів.

Видалення волосся ниткою на ногах і тілі

Менш поширене використання натуральних ниток при депіляції тіла. Описана процедура дуже болюча при вищипуванні товстих волосків, наприклад, в зоні бікіні і під пахвами, тому навіть досвідчені майстри рідко її застосовують у таких випадках.

Зате допомогою нитяною петлі легко видалити волосся на ногах і руках. Тільки їх довжина на момент проведення сеансу повинна становити не менше 3-4 мм.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *