Видалення волосся в домашніх умовах

Все наше тіло вкрите дрібними волосками. В деяких місцях їх майже не видно, а в певних зонах вони темніші, з-за чого багато хто намагається позбутися від них. Видалення небажаних волосків може бути дорогим і іноді дуже делікатним процесом, так чому б не зробити депіляцію в атмосфері домашнього комфорту? Це набагато дешевше, ніж в салоні краси. Вам не потрібно буде ходити по вулиці скрасными слідами на обличчі від видалення волосків над верхньою губою або з липкими залишками воску на ногах!
Депіляція воском

Навіть самостійне використання воску дасть вам професійний результат. Депіляція може бути дуже простий, особливо якщо ви використовуєте готові воскові смужки. Вам потрібно тільки розігріти їх, потерши між долонями, нанести на обрану ділянку шкіри, а потім швидким рухом видалити. Воскові смужки Veet з технологією швидкого захоплення волосків допоможуть вам досягти гладкості шкіри одним рухом. Депіляція воском може викликати хворобливі відчуття, але прекрасний результат варті того, так як волоски видаляються з коренем. Крім того, воскові смужки легко утилізувати. Багато жінок використовують воскові смужки для депіляції лінії бікіні, ніг і зони над верхньою губою. Якщо ви хочете побалувати себе, то можливо вам варто спробувати теплий віск Veet. Як і в салоні, вам потрібно буде нагрівати віск до консистенції, схожою на карамель. Потім нанесіть віск на шкіру і видаліть його за допомогою спеціальних багаторазових смужок. Ваша шкіра стане такою ж гладкою, як після відвідування салону.
Гоління

Це найбільш поширений метод видалення волосся. Майте на увазі, що волоски почнуть відростати знову через день або два, тому що бритва тільки зрізає їх з поверхні шкіри. Крім того, якщо ви не будете досить акуратно виконувати процедуру, то ви можете подряпати або порізати шкіру. Також гоління може стати причиною появи врослого волосків, які виникають на шкірі у вигляді червоних прищиків. Найчастіше такі наслідки з’являються при гоління в області лобка.1 Рекомендуємо використовувати зволожуючий крем для гоління, щоб полегшити цей процес.
Видалення волосся за допомогою пінцета

Вищипування волосся пінцетом є дуже акуратним способом, з допомогою якого ви можете видалити небажані волоски. Це досить довгий та кропіткий процес, але тим не менш він є відмінним способом для зміни форми брів або видалення інших небажаних волосків на обличчі. Пінцетом можна видалити залишилися волоски після інших методів депіляції, наприклад, воску. Однак волоски повинні бути досить довгими, щоб ви змогли захопити їх пінцетом.
Крем для депіляції

Його використання є прекрасним рішенням для людей з низьким больовим порогом. Нанесений на шкіру крем розчиняє волоски, перетворюючись в желеподібна речовина, яке ви зможете видалити з шкіри через десять хвилин. Відновлення росту волосся після використання крему для депіляції буде більш повільним, ніж після гоління.2 Це обумовлено тим, що бритва зрізає волоски, залишаючи гострі кінчики, в той час як крем для депіляції видаляє волосся з поверхні шкіри, залишаючи кінчик волосини заокругленим і менш помітним при відростанні.3

Депіляція в домашніх умовах заощадить ваш час і гроші, так що спробуйте кожен з вищеописаних методів, щоб вибрати те, що підходить саме вам.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *