Видалення волосся в інтимних місцях

Видалення волосся в інтимних місцях – це важлива процедура, яку здійснює практично кожна жінка. Але так як шкіра там ніжна, у більшості жінок виникає подразнення, почервоніння і вростання волосся. Чи можна уникнути цього? І які способи видалення волосся в інтимних місцях краще всього використовувати?

Видалення волосся за допомогою бритви

Гоління – найбільш доступний метод видалення волосся в інтимних місцях. Практично всі бритвені системи мають кілька лез і спеціальні зволожуючі смужки, які полегшують ковзання. Найкраще бритви застосовувати з гелями. Щоб в інтимних зонах не виникло подразнення, потрібно обов’язково розпарити шкіру, бритву вести за напрямком росту волосся, а лезо постійно мити під струменем душа. Після закінчення процедури на шкіру необхідно нанести дитяче масло або крем.

У такого методу є переваги:

 • безболісність;
 • швидкість;
 • простота використання.

Але у нього є і недоліки. До них належать такі:

 • відростання волосся завжди супроводжується утворенням неприємної щетини;
 • ефект зберігається лише кілька днів;
 • неможливо самостійно зробити глибоку епіляцію.

Хімічна депіляція

Хімічна депіляція проводиться за допомогою спеціального крему або гелю для видалення волосся в інтимних місцях. Діюча речовина таких косметичних засобів розщеплює білки волосків. В результаті вони випадають, повністю відділяючись від цибулини.

Використовувати гелі й інші засоби для видалення волосся в інтимних місцях дуже зручно. Але у деяких жінок з’являється алергія на компоненти. У цьому випадку краще скористатися іншими методами депіляції. Також не варто застосовувати креми і гелі тим, у кого хоч трохи порушена цілісність шкірного покриву (опіки, порізи).

Лазерна епіляція в інтимних місцях

Якщо ви хочете здійснити видалення волосся в інтимних місцях назавжди, потрібно зробити лазерну епіляцію. Лазерний промінь впливає на пігмент меланін, пошкоджує волосся, і вони випадають.

Для досягнення остаточного ефекту слід провести кілька сеансів (обов’язково робити інтервал між ними 6 тижнів). Це безпечна процедура, після якої не буде ні зайвої рослинності, ні рубців, ні врослого волосся.

Видалення волосся за допомогою епілятора

Процедуру видалення небажаної рослинності можна провести спеціальним приладом – епілятором. Він захоплює і вириває навіть тонкі волоски. Сучасні пристрої оснащені охолоджуючі та іншими пристосуваннями, які допомагають зменшити біль.

Перед тим як провести процедуру видалення волосся в інтимних місцях епілятором, добре распарьте і дезінфікувати шкіру. Такий метод не варто використовувати для епіляції зони глибокого бікіні.

Епілятором можна користуватися в домашніх умовах, а результат завжди зберігається тривалий час. При регулярному здійсненні процедури у вас поступово зменшиться кількість волосся, так як висмикування пошкоджує цибулину. Але епілятор має кілька мінусів. Його недоліками є:

  • висока вартість якісного пристрою;
  • болючість;
  • поява врослого волосся;
  • тривалість процедури.

Видалення волосся воском

Видалення волосся воском в інтимних місцях можна здійснити холодним, теплим або гарячим методом. Віск наноситься на спеціальні смужки. Їх приклеюють на шкіру, а потім знімають одним рухом проти росту волосків. Таку процедуру заборонено робити при варикозної хвороби. Після епіляції воском на шкіру потрібно нанести спеціальне протизапальний засіб.

Віск дозволяє забути про зайвої рослинності на 15-20 днів. При регулярному застосуванні цибулини виснажуються, і кількість волосків поступово зменшується.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *