Видалення волосся воском в домашніх умовах

Воскова епіляція у професіонала вимагає наявності вільного часу і, звичайно, грошових коштів. Але не кожна жінка може дозволити собі часто відвідувати салон краси, а стежити за собою, просто необхідно. Тому найкращою альтернативою є видалення волосся воском в домашніх умовах. Виконувати його зовсім нескладно, особливо при наявності досвіду і якісних матеріалів.

Що потрібно для видалення волосся воском?

Знадобиться:

 • засіб для дезінфекції (будь-без спирту);
 • м’які тканинні серветки;
 • дитяча присипка;
 • зволожуюче масло або крем;
 • віск;
 • спеціальні паперові або матерчаті смужки.

Перед проведенням процедури слід визначитися, який використовувати віск. Він буває трьох видів:

 • гарячий віск;
 • теплий;
 • холодний.

Видалення волосся гарячим воском вимагає певної вправності, досвіду і вміння підібрати потрібну температуру, але дозволяє позбутися навіть від дуже коротких волосків.

Теплий матеріал випускається в картриджах і припускає наявність воскоплава. Він дуже зручний для нанесення, підходить новачкам.

Холодний віск продається вже на паперових смужках. Простий у використанні, досить просто нагріти його між долонь для початку епіляції.

Після вибору матеріалу порядок дій приблизно однаковий:

  1. Очистити і продезінфікувати, висушити шкіру.
  2. Насипати на оброблювані зони трохи дитячої присипки.
  3. Нанести віск, розподілити його по шкірі уздовж росту волосся (для гарячого і теплого матеріалу), приклеїти зверху паперову або тканинну стрічку. Якщо використовується холодний віск, потерти смужку руками і розташувати на потрібній зоні.
  4. Почекати секунд 20-30, одним різким рухом смикнути стрічку проти росту волосся. Тягнути не вгору, а паралельно шкірі.
  5. Повторити дію для інших зон.
 1. Видалити залишки воску серветками. Зволожити шкіру кремом або олією.

Який віск підійде для видалення волосся на обличчі?

Щоб провести епіляцію на обличчі, потрібно придбати або теплий або холодний віск. Порядок виконання процедури повністю аналогічний видалення волосся на тілі.

Важливо пам’ятати, що гарячий віск занадто агресивний для ніжної шкіри, може спровокувати опіки і роздратування. Купуючи матеріал, важливо переконатися, що він призначений саме для особи, містить натуральні компоненти і поживні речовини.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *