Хитрощі манікюру

Сьогодні все рідше можна зустріти володарку ідеальних нігтів і пальців.Summer-manicure-with-butterflies-on-long-nails

Однак, використовуючи талант і знання, нейл-професіонали можуть легко скоригувати будь-які недоліки.

«Французька» посмішка

Френч чудово приховує недоліки форми нігтя. Недарма цей варіант манікюру став світовою класикою, не виходить з моди протягом вже багатьох років. Двокольорове покриття додає нігтям натуральний доглянутий вигляд і гармонує з будь-яким гардеробом.

Якщо скоригувати явні відхилення зовнішнього вигляду нігтя за допомогою френча не виходить, на допомогу прийде арт-френч. Для такого nail-дизайну характерно нестандартне поєднання відтінків. Переслідуючи маскувальні мети, можна малювати будь-яку «посмішку» в залежності від необхідного результату. У тому випадку, якщо нігті клієнта мають неидентичную лінію природної «усмішки», можна поверх неї, заходячи на тіло нігтя, намалювати нову яскравими або темними відтінками. Такий манікюр дозволить приховати зміни кольору нігтів, борозенки, білі цятки і недоліки. Використовуйте самі сміливі колірні комбінації, і руки будуть виглядати вишукано та стильно.

Борозенки на нігтях

Зовнішній вигляд нігтів – один з головних показників стану здоров’я організму. Відхилення від нормальної форми нігтьової пластини може бути результатом незбалансованого харчування, нестачі вітамінів і мінералів в організмі, а також захворювання внутрішніх органів. Однак зі списку можливих причин не можна виключати й шкоду, завдану нігтям травматичним впливом домашнього манікюру. Якщо клієнт має такі дефекти нігтьової пластини, перед наданням послуги необхідно з’ясувати їх природу.

Нігті з численними борознами доставляють майстру незручність. Вони не тільки виглядають не естетично, але і заважають створенню nail-арту. Нігтьова пластина складніше піддається декоруванню, і трапляється, що майстра не вдається якісно замаскувати нерівності під покриттям.

Сьогодні існує два способи боротьби з подібного роду недосконалостями. Перший, а раніше єдиний, – це полірування нігтів. Необхідно гранично акуратно виконувати цю процедуру, так як зайву старанність може призвести до витонченості і ламкості нігтів. Тому вдавайтеся до неї, якщо незначні нерівності.

Сьогодні без будь-яких труднощів майстер манікюру може замаскувати і явні борозенки. Незамінним помічником у цьому стануть спеціальні покриття. У своєму складі вони повинні містити тальк, який заповнює нерівності нігтьової пластини. В арсеналі ORLY є препарат Ridgefiller, який виступає як грунтове засіб при виконанні професійного манікюру і заповнює ділянки між борозенками.

«Кольорові» нігті

Професіоналам nail-індустрії добре знайоме таке явище, як жовті нігті. Найчастіше воно пов’язане з використанням неякісних покриттів, нанесенням яскравих лаків без базового шару, а також курінням. Іноді шкоди нігтям завдає побутова хімія або вживання деяких видів ліків.

Жовтизну з нігтів можна видалити за допомогою препаратів, які широко представлені на косметичному ринку. Відбілювачі м’яко розчиняють некрасиві жовті плями на поверхні нігтьової пластини. А якщо в їх складі є масло чайного дерева, що володіє антисептичною властивістю, шкіра рук не піддається впливу шкідливих інгредієнтів.

Для того щоб жовті нігті більше не турбували, необхідно завжди перед кольоровим наносити базове покриття. Воно захистить нігтьову пластину від фарбувальних пігментів і збільшить силу зчеплення лаку з кератином нігтя, а, отже, і продовжить життя кольорового покриття. Щоб остаточно замаскувати плями і жовтизну нігтів, можна в якості декоративного покриття використовувати темні відтінки лаків.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *