Як клеїти накладні вії пучками: докладне керівництво

На жаль, не завжди натуральні вії можуть похвалитися розкішним зовнішнім виглядом і станом.

У даній ситуації на допомогу приходить така косметична процедура, як нарощування. Технології нарощування, існуючі на даний момент, дозволяють домогтися самих різноманітних результатів, які не тільки приховують природні недоліки, але і надають погляду більш виразний вигляд.

Вибір вій

Сьогодні спеціалізовані магазини представляють на продаж широкий асортимент накладних вій. Кожен бажаючий може знайти підходящий для себе варіант, вибираючи необхідну густоту і довжину штучних вій різної колірної гами з елементами декорування (стрази, блискітки і т. д.).

Використовуючи накладні пучки вій, важливо «не перестаратися» з їх кількістю, оскільки в такому разі результат буде далекий від природного.

Вибір клею

Досить часто в комплекті з віями для нарощування знаходиться клей, який не завжди відрізняється високоякісними характеристиками. У такому випадку рекомендується придбати його самостійно. Клей буває за своїм кольором прозорими, білим (в обов’язковому порядку зафарбовують підводкою для очей), чорним (візуально створює ефект «стрілки»). Важливо дотримуватися рекомендацій щодо вибору клею, щоб уникнути можливих помилок і шкоди для здоров’я.

Як клеїти накладні вії пучками

Крім клею і для нарощування вій потрібно рідка підводка, ножиці, накладки на очі і пінцет, основний робочий інструмент. Попередньо потрібно визначитися з місцями, в яких пучки будуть надалі приклеєні. Щодо обраних позицій можна відкоригувати ножицями довжину накладних вій.

Перед тим, як клеїти пучкові накладні вії, необхідно знежирити шкіру обличчя спеціальними косметичними засобами. Не рекомендується використовувати в даних цілях спирт, щоб не нашкодити слизової оболонки очей.

Кожен пучок захоплюють пінцетом і підставою занурюють у клей, видаляючи надлишки серветкою. Прикладають пучки з зовнішньої сторони по лінії зростання натуральних вій. Між пучками залишають невеликі рівні проміжки. Рекомендується приступати до приклеювання наступного пучка тільки після того, як клей підсохне на попередньому (на то буде потрібно близько 2-3 хвилин, в залежності від обраного клею).

По закінченні процедури нарощування фахівці радить витримати очі в закритому положенні буквально кілька хвилин.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *