Як наносити рум’яна?

Рум’яна, як правило, використовуються для додання шкірі свіжості, здоров’я та природного вигляду. У представленій статті детально викладено, як правильно наносити рум’яна, щоб скорегувати форму обличчя, підкреслити достоїнства і непомітно приховати недоліки.

Як потрібно наносити рум’яна на обличчя?

Спочатку розглянемо базовий спосіб використання кремових рум’ян, підходить для повсякденного природного макіяжу:

    1. Широку кисть вмочити в рум’яна і акуратно, починаючи від середини вуха, провести пряму лінію майже до куточка губ. Її потрібно промальовувати дуже ретельно.

 

    1. Тепер необхідно розтушувати рум’яна. Для цього слід круговими рухами з невеликим натиском описувати пензлем дугу в межах нанесеної прямій лінії. Кінець дуги буде розташовуватися приблизно у крил носа.

 

    1. Після того, як ви закінчили наносити рум’яна на вилиці, бажано підкреслити ще і овал обличчя. Рекомендується злегка змочити пензлик в рум’яна і трохи відтінити лінію від мочок вух до підборіддя.

 

    1. Завершальним етапом є нанесення невеликої кількості рум’ян в зоні скронь.

 

Як правильно наносити рум’яна на різні типи особи?

Жінкам з овальним обличчям практично не варто турбуватися про техніку використання даного засобу, досить просто освіжити вилиці й щоки бажаним відтінком.

Куди наносити рум’яна на круглому обличчі? Візуально зменшити ширину можна за допомогою темних відтінків, ближче до коричневого і бордового кольору. Широким пензликом потрібно промальовувати товсту лінію від середини вуха до підборіддя, нижня частина щік повинна бути темніше, ніж верхня. Крім цього, слід нанести трохи рум’ян від зовнішніх куточків очей до скронь.

Як красиво нанести рум’яна на квадратне обличчя? Незграбні частини легко згладити за допомогою нанесення рум’ян знизу вгору. Починаючи з нижньої частини щік, рекомендується поступово розтушовувати засіб у напрямку до скронь. В даному випадку не слід сильно відтіняти вилиці, так як вони і так добре виражені.

Як правильно наносити рум’яна на трикутне або серцеподібне обличчя? Вузьке підборіддя і широкі вилиці можна скорегувати, якщо розтушовувати засіб тільки в області щік. Причому необхідно подбати про рівномірності нанесення, щоб були відсутні занадто яскраво виражені зони.

Куди наносити рум’яна на вузькому, довгастому обличчі? У цій ситуації рекомендується розтушувати рум’яна півколом на щоках, нанести трохи на нижню частину підборіддя і верхню область лоба. Таким чином, можна візуально надати особі овальну форму.

Як правильно наносити рум’яна відповідно до їх текстурою?

Останнім часом велику популярність здобувають кремові, гелеві та кулькові рум’яна. Консистенція коштів теж суттєво впливає на можливість корекції овалу обличчя і лінії скул.

Як наносити кремові рум’яна? Слід зазначити, що такий тип рум’ян застосовний тільки на шкірі без пудри, тому він більше підходить жінкам, які віддають перевагу тональний крем. Кремові засоби наносяться дуже малими порціями і акуратно лягають м’якою губкою.

Як наносити гелеві рум’яна? Розглянутий вид рум’ян має більш рідку і легку консистенцію, ніж крем, але нічим не поступається в стійкості. Перевага гелевого кошти в тому, що воно краще змішується з тональним флюїдом і виглядає більш природно. Розтушовка подібних рум’ян проводиться або спонжем, або жорсткої широкою кистю.

Як наносити кулькові рум’яна? Техніка макіяжу з допомогою кулькових рум’ян аналогічно використанню розсипчастих коштів. Вони користуються більшою популярністю завдяки своїй економічності і можливості заважати кілька відтінків одночасно.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *