Як наростити вії і не виглядати при цьому «лялькою»

Мрієш про довгих пухнастих віях, але ніяк не можеш зважитися на нарощування?

Прекрасно розуміємо тебе! Страх, що нарощені вії будуть виглядати вульгарно і штучно, перемагає всі прекрасні пориви записатися на процедуру.

На щастя, часи, коли нарощені вії відразу кидалися в очі» і виглядали неприродно і зухвало, давно в минулому. За останні роки індустрія «лэшмейкинга» пішла далеко вперед, надавши нам вибір: зробити вії яскравими або зберегти натуральність. І ще один вагомий аргумент на користь процедури: нарощування вій — справжній порятунок для тих, хто не хоче витрачати дорогоцінні ранкові хвилини на макіяж очей.

Якщо ти виступаєш за «природність», але при цьому хочеш зробити погляд більш виразним, візьми на озброєння ці поради, після чого сміливо записуйся на процедуру. Найголовніше — правильно донеси до свого майстра, якого ефекту ти хочеш досягти з допомогою нарощування.

Ксенія Станових
Керівник та топ-майстер лабораторії погляду FresiaLab
1. Обирай натуральні обсяги. Класичне нарощування відмінно підкреслить погляд і створить ефект просто нафарбованих вій тушшю. Якщо хочеш чогось трохи більш яскравого, зважуйся на подвійний обсяг.
2. Від природи наші вії ростуть рівномірно — від зовнішнього куточка до середини ока. Якщо хочеш виглядати природно, відмовся від «лисячого» ефекту або ефекту «стрілки» — таке нарощування видно неозброєним оком.
4. Уникай надміру загнутих вій. Нарощені вії повинні вийти підкручені, але ніяк не загнуті на 90 градусів — подібний ефект видасть тебе «з потрухами», адже свої вії так не загинаються.
3. Колір вій повинен максимально відповідати твоєму кольоротипу. На сьогоднішній день вії для нарощування представлені в самих різних відтінків — від світло-коричневого до чорного. Так що, якщо ти блондинка, від чорних як смола вій краще відмовитися на користь більш світлих.
4. Нехай це і очевидно, але тим не менш: довжина нарощених вій не повинна перевищувати довжину своїх рідних більш ніж на 3-4 мм.
5. Якщо ти не хочеш виглядати епатажно, то остерігайся страз, пір’я та інших креативних варіантів нарощування. На кожен день такі вії точно не підійдуть. Якщо ти, звичайно, не Леді Гага.
6. Якщо ти прихильниця всього натурального, то зверни увагу на відносно нову процедуру — ламінування вій. Вона додасть твоїх вій спокусливий, природний вигин і яскравий насичений колір. До речі, після ламінування можна не користуватися тушшю для вій близько місяця!

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *