Як після депіляції зберегти шкіру зволоженою

Особливо ретельно потрібно піклуватися про шкіру після депіляції. Декілька простих порад допоможуть зберегти шкіру гладенькою та зволоженою.

Пийте достатню кількість рідини
Зволожувати шкіру потрібно не тільки зовні, але і зсередини. Зневоднення відображається, в першу чергу, на здоров’я шкіри: при нестачі рідини вона набуває землистий відтінок, стає сухою і грубою. Пийте достатню кількість рідини, і ваша шкіра буде сяяти здоров’ям.Менше часу проводите під душем
Сама по собі вода не сприяє виникненню зайвої сухості шкіри. На шкірі є верхній захисний шар, який оберігає її від зайвої втрати вологи. Гаряча вода або сильний натиск можуть змити цей шар. Відповідно, чим довше ви приймаєте душ і чим вище температура води, в якій ви миєтеся, тим більше ризиків, що ваша шкіра буде відчувати нестачу вологи.

Зволожуйте повітря у приміщенні
Сухе повітря – причина швидкого випаровування вологи, у тому числі з поверхні вашої шкіри. Настійно рекомендуємо дбати про достатнє зволоження повітря в квартирі. З цим завданням допоможе впоратися зволожувач повітря. Якщо мікроклімат у вашому будинку занадто сухий, використовуйте зволожувач не тільки вдень, але і вночі.
Регулярно користуйтеся скрабом
Догляд за шкірою за допомогою пілінгу допомагає позбутися від відмерлих клітин. Оновлена шкіра краще зберігає необхідну їй вологу.

Зволожуйте шкіру!
Сьогодні в магазинах очі буквально розбігаються від асортименту зволожуючих засобів. Якщо ви вже визначили свій тип шкіри і вивчили її основні потреби, вам не складе труднощів підібрати підходящий засіб. Експериментуйте і ви підберете краще зволожуючий засіб для зволоження шкіри після депіляції.

Способів депіляції, як і засобів догляду, існує величезна кількість. Кожен з них може впливати на шкіру по-різному. Для збереження достатньої зволоженості потрібно підібрати ідеальний засіб для депіляції. Для цього варто поекспериментувати, спробувавши кожен із способів.

Бритва може зняти природний захисний шар шкіри, який оберігає її від втрати вологи. Тому при голінні дійте обережно, видаляйте волоски швидкими рухами по зростанню волосся.

При використанні крему для депіляції не забудьте протестувати його на невеликій ділянці, щоб перевірити реакцію шкіри. Креми для депіляції можуть допомогти зберегти високий рівень вологи в шкірі. Спробуйте, наприклад, крем Veet для чутливої шкіри. Він містить спеціальні інгредієнти для додаткового зволоження.

Депіляція воском – відмінна альтернатива для тих, чия шкіра недостатньо зволожена. Можна підібрати вид воску, який не буде впливати на шкіру негативного впливу. Цей спосіб депіляції служить відмінним пілінгом, так як разом з небажаними волосками, віск частково і видаляє відмерлі клітини шкіри.

Пам’ятайте, щоб ваша шкіра виглядала доглянутою, необхідно постійно піклуватися про її зволоженості. Правильні засоби догляду та відповідний метод депіляції збережуть красу шкіри надовго.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *