Як правильно фарбувати очі олівцем?

Найуніверсальнішою і досить простий в освоєнні технікою макіяжу, що дозволяє з легкістю змінювати форму ока, візуально «відкривати» погляд і підкреслювати красу очей, є нанесення олівця чітко вздовж лінії росту верхніх і нижніх вій, а також створення різних стрілок.

Щоб зрозуміти, як правильно і максимально акуратно фарбувати очі олівцем, ознайомтеся з нашими порадами і нескладної покроковою інструкцією.

Як навчитися фарбувати очі олівцем новачкам в макіяжі?

Перед нанесенням будь-якого макіяжу слід подбати про те, щоб косметичний олівець був якісним і добре заточеним. При цьому такий олівець не обов’язково буде коштувати дорого, оскільки сьогодні можна запросто придбати хорошу косметику за цілком доступними цінами.

Також важливо звернути пильну увагу на те, щоб олівець не був ні занадто м’яким, що може призвести до «потекшему» макіяжу, ні занадто жорстким, який може просто подряпати ніжну шкіру повік. Відтінок олівця слід підбирати залежно від вашого типу зовнішності, відтінку очей і волосся, однак, в будь-якому разі, чорний олівець є універсальним і підходить всім.

Як фарбувати очі чорним олівцем: покрокова інструкція

Отже, давайте розглянемо детальніше послідовність виконання макіяжу очей чорним олівцем:

  1. Першим ділом, потрібно нанести на всю верхню повіку базу у вигляді тінейнейтрального або більш яскравого (в залежності від типу макіяжу) відтінку.

 

  1. Потім, щоб запам’ятати, як красиво і правильно фарбувати очі з допомогою олівця, необхідно злегка відтягнути шкіру верхньої повіки вгору до кінчика брови, щоб розгладити всі зморшки і нерівності, які можуть перешкодити рівно нанести олівець.

 

  1. Акуратно нанесіть на повіку строго уздовж лінії вій невеликі точки через рівні проміжки.

 

  1. Наступний етап покрокового майстер-класу, пояснює, як можна фарбувати очі олівцем, передбачає послідовне з’єднання поставлених точок, починаючи з внутрішнього куточка ока.

 

  1. Якщо ви бажаєте дізнатися, як фарбувати очі олівцем стрілками, щоб зробити форму очі більш привабливою, то, з’єднавши всі точки в одну пряму лінію, просто злегка виведіть її за зовнішній кут ока, поступово звужуючи до такої міри, щоб вийшов тонкий «хвостик».

 

  1. Наносити олівець по нижній лінії вій потрібно, злегка відтягнувши нижню повіку пальцями.

 

  1. Фарбувати нижню повіку олівцем краще, відразу створюючи дуже тонку рівну лінію і злегка піднімаючи її у зовнішнього кута ока.

 

  1. Ні в якому разі не наносите олівець дуже близько до внутрішнього куточка ока, оскільки там знаходяться слізні протоки, з яких протягом дня постійно виділяється невелика кількість рідини, що може призвести до «підтікання» або розмазуванню олівця.

 

  1. Тим, хто шукає «Як фарбувати великі очі олівцем?», можна порадити додатково нанести тонку лінію на так зване внутрішнє віко і вгорі, і внизу. При цьому бажано досить сильно відтягнути віко, щоб лінія вийшла максимально рівною і акуратною.

 

 1. Якщо ж вам потрібно визначитися, як фарбувати маленькі очі олівцем, то нанесіть на внутрішнє віко не чорний або будь-який інший темний, а білий або сріблястий олівець акуратною товстою лінією. Для того, щоб ознайомитися з тим, як правильно фарбувати очі білим олівцем, слід обов’язково вибирати якісний м’який олівець, який також повинен бути повністю гіпоалергенним і стійким до впливу вологи.

 

Слідуючи представленої вищевикладеної покрокової інструкції, ви без праці зможете не тільки самостійно зробити гарний макіяж очей, але і навчити своїх подруг того, як правильно фарбувати очі олівцем і підкреслювати їх форму.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *