Як правильно підводити очі олівцем?

Навряд чи є жінка, у косметичці якої не знайдеться олівець для очей. Правильне його використання допоможе зробити очі яскравіше й виразніше, надати їм бажану форму, візуально збільшити їх. До того ж, на відміну від рідкої підводки, огріхи при нанесенні легко виправити за допомогою ватної палички. Але, як це буває з будь-яким засобом макіяжу, неправильне використання олівця може підкреслити дефекти. Спробуємо розібратися, як же правильно підводити очі олівцем.

Вибір кольору олівця

 1. Чорний. Найбільш розповсюджений колір, що вважається класикою. Але якщо ви хочете підвести очі чорним олівцем, слід проявляти обережність, оскільки дуже широка лінія підводки робить обличчя вульгарним, особливо якщо мова йде про власниці світлого волосся.
 2. Білий. Вважається, що найкраще такий колір олівця підходить власницям карих очей, вони цілком можуть використовувати його як основний. Але, як правило, білим олівцем підводять нижню повіку з внутрішньої сторони, щоб очі здавалися більше.
 3. Світлошкірим брюнеткам підійде чорний, коричневий і темно-сірий олівець.
 4. Брюнеткам зі смаглявою шкірою краще всього підійдуть чорний, коричневий, фіолетовий відтінки.
 5. Блондинкам, особливо зі світлою шкірою, підійдуть олівці світло-сірого, сріблястого, блакитного відтінку. Однак останнього варто уникати власницям блакитних очей, яким більше підійде темно-сірий або коричневий відтінок.
 6. Для підводки сірих і карих очей підходить будь-який відтінок, за винятком того, який повністю співпадає з кольором очей.

Як поетапно підводити очі олівцем?

  1. На непідготовленій шкірі макіяж зазвичай виглядає неакуратно, бо спочатку на обличчя наносять основу для макіяжу.
  2. Щоб намалювати рівну акуратну лінію, ліктя обов’язково потрібна опора. Намалювати рівну стрілку на вазі практично неможливо, тому підводити очі краще сидячи за столом.
  3. Намалювати рівну акуратну лінію при відсутності досвіду досить складно. Якщо ви тільки намагаєтеся навчитися, як підводити очі олівцем, поставте ряд точок вздовж лінії росту вій, а потім акуратно з’єднайте їх.
  4. Стрілку проводять від внутрішнього куточка ока, по лінії росту вій.

 

  1. Другий раз лінію проводять приблизно від середини ока до зовнішнього краю, над першою, поступово розширюючи, але не залишаючи незаповненого простору. Важливо, щоб лінія була плавною.

 

 1. Підводити очі знизу потрібно дуже обережно, так як суцільна обведення візуально зменшує їх. Краще всього провести тонку лінію не вздовж усього століття, а приблизно від середини ока, і не розтушовувати її. Іноді спеціальним білим олівцем підводять внутрішню сторону століття, щоб очі здавалися більше. Для підводки по внутрішньому віку використовують спеціальні олівці — каяли, які не подразнюють слизову оболонку.

Як вибрати олівець для очей?

Наскільки акуратно і рівномірно будуть підведені очі, залежить не тільки від ваших особистих навичок, але й від якості олівця. Вибираючи олівець, випробуйте його на тильній стороні руки. Проведена лінія повинна бути рівною, без грудочок. Грифель не повинен ламатися або кришитися. Лінія повинна проводитися досить легко, без зусиль, і при цьому бути чіткою, не розпливатися. Ідеально, якщо у вас є можливість після нанесення штрих на шкіру хоча б деякий час почекати і подивитися, наскільки він виявиться стійким.

І пам’ятайте, що очі — дуже делікатна область, схильна до подразнень, тому вибирайте олівці тільки надійних, перевірених виробників.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *