ЯК ПРОВОДИТЬСЯ ХОЛОДНА парафінотерапія ДЛЯ РУК

Не всім показані теплові процедури, не всі хочуть проводити теплові процедури в теплу пору року.

А виглядати добре хочеться в будь-якій ситуації. Щоб не відмовлятися від парафінотерапії і отримувати від цієї процедури незмінно відмінний результат, можна замінити гарячий парафін на холодний.

За допомогою холодного парафіну проводяться процедури для рук і ніг. Для особи не застосовується.

ЩО ЦЕ ТАКЕ

До складу засобу входить парафін з низькою температурою плавлення, ефірні і базові масла, інші корисні для шкіри речовини. Консистенція холодного парафіну кремообразная. Засіб легко наноситься на шкіру і розподіляється м’якими масажними рухами. В основі його впливу лежить здатність утримувати власне тепло тіла і більш висока в порівнянні з гарячим парафіном зміст активних інгредієнтів, зволожуючих і живильних шкіру.

ПЕРЕВАГИ МЕТОДУ

  • його не потрібно готувати до процедури (гріти), що істотно заощаджує час;
  • не потрібно ніякого додаткового обладнання, тому немає додаткових витрат на придбання ванни-нагрівача і оплати електроенергії;
  • вона більш гігієнічна, тому що не потрібно занурювати руки в загальну ванночку, порція крему застосовується тільки один раз для одного клієнта;
  • може застосовуватися у людей з артеріальною гіпертензією та варикозну хворобу нижніх кінцівок;
  • в жарку пору року процедура набагато приємніше теплового впливу і дарує прохолоду.Протипоказання 
  • наявність подряпин і саден на шкірі;
  • гнійничкові висип;
  • грибкові, вірусні та бактеріальні захворювання шкіри;
  • трофічні виразки;
  • червоні точки і садна на шкірі після депіляції.

ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ

Розглянемо методику проведення процедури на прикладі холодної парафінотерапії для рук. Для ніг вона однакова.

1 етап: Очищення і ексфоліація.
Шкіру рук бажано вимити з милом і витерти насухо, щоб видалити всі забруднення і косметичні засоби, які були нанесені раніше. Якщо є необхідність, то на цьому етапі проводять обробку кутикули і формують краю нігтьових пластин. Після очищення наноситься м’який скраб і м’якими масажними рухами розподіляється по шкірі.

2 етап: Нанесення крему.
Для виконання процедури холодної парафінотерапії нанесення крему під парафін не всі фахівці вважають обов’язковим, так як він насичений цінними маслами і корисними для шкіри речовинами.

3 етап: Нанесення холодного парафіну.
Для його нанесення використовується м’який пензлик. Зазвичай буває достатньо одного шару, поверх якого надягають целофанову рукавичку і матерчату рукавицю. Залишається на шкірі 15-20 хвилин, потім знімається разом з целофановою рукавичкою.

4 етап: Завершення процедури.
Після видалення з рук холодного парафіну може бути нанесено шар кавер-крему, щоб продовжити ефект. Але так як він насичений маслами, то додаткове нанесення крему може виявитися зайвим.

РЕЗУЛЬТАТИ ХОЛОДНОЇ парафінотерапії ДЛЯ РУК

Після застосування холодного парафіну шкіра довгий час залишається зволоженою, м’якою і бархатистою на дотик. Ефект зберігається навіть після роботи в рукавичках, виконання домашніх справ, прийняття ванни.

Сам холодний парафін набагато безпечніше і легше в застосуванні, ніж гарячий, тому його можна без проблем використовувати вдома, проводячи процедуру 1-2 рази на тиждень.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *