Як відбілити нігті на ногах

Я натрапила на цей рада по відбілюванню, переглядаючи блоги минулого тижня, і подумала, що варто його випробувати на собі і дати вам знати, чи він дійсно працює.

Ось всі висновки з минулого експерименту.

Рецепт, наведений в блозі:

Зробіть пасту, скориставшись 1 ст. ложкою перекису водню і 2 1/4 ст. ложки харчової соди. Нехай ця паста попрацює на ваших нігтях протягом 5 хвилин і, вуаля, нігті отбелились. Пам’ятайте про це трюк, якщо помітили жовтизну після зеленого лаку для нігтів.

 

як відбілити нігті

Я видалила надлишки лаку перед нанесенням суміші соди / перекису, але, як ви можете бачити, нігті все ще жовті і пофарбовані.

Насамперед, якщо ви спробуєте рецепт, наведений вище, зрозумієте, що він працює не дуже добре, тому що маса виходить недостатньо пінистої. Для того, щоб піни вийшло більше, додайте ще перекису водню, поки суміш не вийде такий, як на фото нижче.

Ставлення речовин виходить, більш імовірно, 1:01. Маса повинна бути досить пінистий і густий. Спробуйте використовувати 1 ст. ложку соди і 1 ст. ложку перекису, залиште на пальцях протягом 5 хвилин, а потім змийте теплою водою.

Я була так схвильована результатами, що забула зробити фото після змивання суміші. Повірте мені, це було дивовижне перетворення. Нігті на ногах на фото нижче покриті лише прозорим лаком і білим лаком покритий їх вільний край. Подивіться, як чисті нігтики!

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *