ЯК ЗРОБИТИ СУХИЙ МАНІКЮР САМОСТІЙНО?

У зв’язку з тим, що сучасні жінки прагнуть бути успішними у всіх життєвих сферах, у них катастрофічно не вистачає часу на догляд за нігтями. Головна відмінність сухого манікюру від класичного способу догляду за нігтями в тому, що для його виконання не потрібно відмочувати пальчики у воді. Класичний манікюр з ароматними ваннами і масажем зазвичай воліють робити любительки салонних спа-процедур. Це дійсно приємно, але, по-перше, займає досить багато часу, по-друге, готувати кожен раз ванночку не завжди зручно, особливо, якщо ви приводите ручки в порядок самостійно в домашніх умовах.

Переваги сухої обробки нігтів

Сухий манікюр особливо гарний тим, що він не так травматичний для кутикули, як класичний. Справа в тому, що розпарена кутикула дуже податлива, і в роботі з нею дуже легко перестаратися і «відкусити» щипчиками зайвого, а це загрожує задирками і ранками. Набагато безпечніше обробити кутикулу спеціальним засобом, і вже потім остаточно прибрати її щипчиками. Сухий манікюр робиться швидко і просто, цей метод обробки нігтів можна легко виконати в домашніх умовах.

Для сухого манікюру вам знадобиться засіб, розм’якшує кутикулу, апельсинова паличка і серветка. Послідовність дій:

  • добре помийте руки з милом, витріть насухо;
  • акуратно відсуньте кутикулу від лунок нігтів широким кінцем апельсинової палички;
  • нанесіть на кутикулу пальців однієї руки спеціальний засіб на 30-120 секунд. Уважно читайте інструкцію, там зазначено час впливу. Намагайтеся не перетримати препарат на шкірі, так як в його склад входять фруктові кислоти, які досить агресивно впливають на шкіру;
  • витримавши час, видаліть залишки засобу разом з розм’якшеною кутикулою з допомогою апельсинової палички;
  • протріть нігтьову пластину і ложе кожного пальчика ватним диском з зволожуючим лосьйоном;
  • зробіть те ж саме з іншою рукою;
  • вимийте руки теплою водою і витріть насухо;
  • акуратно видаліть манікюрними щипчиками залишилися ділянки кутикули, як при звичайному обрізний манікюр.

Робимо дизайн нігтів

Тепер можна приступати до створення форми нігтів. Вже кілька сезонів на піку популярності – короткі квадратні нігті, але це суто індивідуально, яка форма подобається, таку й робіть.

Пилочки знадобиться два – середньої зернистості і дрібної. Середньозернистої робимо форму, дрібнозернистою – шліфуємо валики біля нігтьового ложа, і, за необхідності, саму пластину.

Якщо ви хочете повністю перейти на сухий манікюр, будьте готові до того, що робити його потрібно регулярно, інакше ефекту вистачатиме лише на дуже короткий час. Його зовсім нескладно робити навіть у домашніх умовах, тому постарайтеся знайти півгодини в тиждень, і побалуйте руки свіжим манікюром.

У перспективі можна повністю перейти з обрізного манікюру на необрізний, але для цього знадобиться час. Кутикула дуже швидко звикає до зрізання, і, відповідно, після кожного застосування щипчики починає активно рости.

Корисні поради

Засоби для необрізного манікюру в домашніх умовах діють м’якше, але вони не кутикулу видаляють повністю. Тому тим, хто звик до обріза манікюру, після застосування подібних засобів може здаватися, що манікюр не закінчений. У цей момент головне – набратися терпіння і не хапатися кожен раз за щипчики, а поступово видаляти кутикулу спеціальним засобом. З кожним тижнем вона буде все менш помітною, і через кілька місяців її буде практично не видно.

Не забувайте щодня обробляти кутикулу спеціальною нігтьовим маслом – воно зволожує шкіру, не дає їй грубіти, а значить, немає необхідності її видаляти. Наносити олію можна прямо поверх кольорового лаку, воно анітрохи не зашкодить покриттю. По мірі відростання кутикулу можна буде просто відсунути дерев’яною паличкою як можна глибше до нігтьовому ложу, і нігті відразу набудуть доглянутий вигляд.

Сухий манікюр дуже актуальне для прихильниць гель-лаків. З міцним покриттям на нігтях зробити якісний обрізний манікюр в домашніх умовах практично неможливо, а такі нігті можуть носитися по кілька тижнів. Зовсім не обов’язково весь цей час ходити з неохайною отросшей кутикулою – можна просто зробити обрізний манікюр взагалі без застосування щипчики, використовуючи тільки засіб-пом’якшувач і дерев’яну паличку.

Використовувати металеві шпателі, виконуючи обрізний манікюр, не рекомендується – вони можуть поранити шкіру, від чого вона почне посилено регенеруватися і кутикула може знову дуже швидко відрости.

Засоби для розм’якшення і видалення кутикули варто придбати в спеціалізованому магазині в кількох примірниках і тримати одне будинку, одне – в сумочці, і ще один про запас. У такий амуніції жодне раптове захід не застане вас зненацька, ви завжди зможете швидко привести руки в порядок, як ніби тільки що вийшли з салону. Ще одна хитрість – придбайте кілька упаковок серветок для зняття лаку, вони дозволять вам в будь-який момент видалити пошкоджене покриття та надати нігтям доглянутий вигляд.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *