ЯКИЙ МАНІКЮР МОЖНА ЗРОБИТИ ЗА ДОПОМОГОЮ ФОЛЬГИ

Красивий, блискучий манікюр з фольгою ефектно прикрашає нігті.folga_13За допомогою цього матеріалу можна зробити різний дизайн нігтів з фольгою. Фольга відмінно поєднується з іншим декором: блискітками, стразами, стемпингом та глітером. Але і сам по собі манікюр за допомогою фольги виглядає приголомшливо. Як зробити блискучий нейл-арт в домашніх умовах, розглянемо більш детально.Які є види декоративної фольги?

Щоб втілити всі можливі ідеї з застосуванням блискучого матеріалу, потрібно придбати його у спеціальному магазині. Харчова фольга не підійде для манікюру, тому купуйте ту, що призначена для манікюру. Є два види такого покриття – перекладна фольга для лиття, непереводная фольга для тиснення. У комплект до матеріалу продається спеціальний клей, або емульсія для кріплення.

Непереводная – її можна відкривати шматками, або вирізати з неї різні фігури або візерунки. Перекладна – продається у вигляді рулону з тонкими відривними листами або листами з тисненням. Різноманітність кольорів матеріалу і малюнків дуже велика, так що ви можете втілити на нігтях всі можливі ідеї дизайну. Золотою або срібною стрічкою можна зробити нігті з «дзеркальним ефектом, або з її допомогою вирізати декоративні фрагменти.

Щоб зробити манікюр з фольгою з допомогою переказного тиснення на простому лаку, потрібен клей або емульсія. Перекладна поверхню притискається з матовою боку. Після цього покрийте манікюр базовим лаком, після цього – лаком з кольоровим пігментом. Висушіть шар лаку.

Клеєм або емульсією намалюйте на застиглій поверхні візерунок, або повністю нанесіть клей на нігтьову пластину. На клейкий ділянку прикладіть лист, через 5-10 секунд зніміть блискуче покриття. Закріпіть результат фінальним лаком або топ-покриттям. Якщо ви покриваєте матеріалом весь нігтик, розгладьте поверхню апельсиновою паличкою, усунувши бульбашки з повітрям і складки.

Зручно наносити дизайн нігтів з фольгою, використовуючи матеріал з захисною плівкою. Її потрібно прикладати до поверхні нігтя лицьовою стороною на клей. У вас вийде створити місячний манікюр з фольгою або французький дизайн нігтів з фольгою, якщо отпечатаете переказний лист на краю нігтів. У домашніх умовах це покриття наноситься просто: візьміть непереводной чи переказний лист, виріжте з нього лінію посмішки або лунку. До дисперсійного шару клею прикладіть блискуче покриття, і через кілька хвилин зніміть його.

Техніка нанесення візерунків на шелак і гелеве покриття

Щоб виконати манікюр за допомогою фольги і гель лаку, знадобляться манікюрні інструменти, листи блискучої стрічки, клей, УФ-лампа. Майстри манікюру називають дану процедуру «лиття на нігтях». Покрокова інструкція:

 1. Підготуйте нігті до дизайну – надайте їм довжину і форму, обезжирьте нігтьові пластини.
 2. Нанесіть базове покриття, залиште на 2 хвилини під УФ-лампу для запікання.
 3. Нафарбуйте нігті кольоровим гель лаком, можна в два шари. Полимеризуйте всі шари під лампою протягом 2 хвилин.
 4. Злегка відшліфуйте покриття бафом, потім візьміть пензлик, і з допомогою гель лаку або гель фарби намалюйте на кольоровому покритті малюнок. Надішліть нігті під лампу на 15 секунд, матеріал з простим листом прикладіть до узору. Через 5 секунд зніміть матеріал. Закріпіть результат топом.

Манікюр з фольгою і гелем виконується складніше, саме лиття необхідно проводити на гель. Не важливо, яким матеріалом ви створили підкладку – гелем або акрилом. Важливо намалювати орнамент самим гелем. Тепер виконуємо поетапні кроки:

 1. Просушіть під УФ-лампою 36 Ват шар гелю 3-9 хвилин. Переказний лист зможе відбитися лише на липкому шарі. Дисперсійне покриття повинно вийти в’язким, липким, щоб матеріал зміг добре на ньому закріпитися. Далі продовжуйте моделювання.
 2. Зробіть моделювання з візерунками або смужками, застосовуючи чорну гель-фарбу. Блискуча стрічка на ній чудово відбивається, і контрастує з кольором.
 3. Після того, як блискуче покриття буде знято, результат можна закріпити топом, залишивши його на просушування. Лак якого відтінку вибрати для такого нейл-арту? Все залежить від того, які ідеї ви бажаєте втілити на манікюрі. Весільний і офісний дизайн краще робити на світлому лаку, повсякденний і святковий дозволяє застосовувати лак яскравий і насичений.

Як виконати дзеркальний манікюр в золотому і срібному кольорі?

Новачкам здається, що робити такий манікюр дуже складно, для цього потрібно відвідати майстра, який спеціальними апаратами завдасть на нігті покриття з секретним складом. Насправді, все набагато простіше. Створити дзеркальний нейл-арт з золотою або срібною фольгою можна і в домашніх умовах. Блискуче металеве покриття з дзеркальними відблисками наноситься наступним чином:

 1. Нафарбуйте оброблені нігтики базовим лаком.
 2. Виріжте ножицями шматочки непереводного аркуша (10 шт.).
 3. Пензликом нанесіть клей, покриваючи всю поверхню нігтьової пластини.
 4. Через 10 секунд прикладіть до ноготку блискучий матеріал, акуратно повторюючи форму нігтьового ложа. Вирівняйте поверхню апельсиновою паличкою.
 5. Після того, як манікюр на руках буде готовий, покрийте його топом або прозорим закріплювачем.

Можна зробити металеве покриття в двох кольорах і більше. Є зелена, червона, помаранчева декоративна стрічка з ефектом «металік», яка допоможе робити святковий нейл-арт. Для дизайну знадобиться прозорий лак, дрібні шматочки різнокольорового матеріалу.

 1. Покрийте нігті базою, використовуючи прозорий лак.
 2. Коли він висохне, маленькими ножицями виріжте дрібні шматочки непереводной блискучої стрічки різних кольорів. Це можуть бути фігурки, будь хаотичні фрагменти з смужками.
 3. Нанесіть на нігті клей. Насипте на нігтик фрагменти блискучих стрічок, і апельсиновою паличкою закріпіть їх на поверхні.
 4. Закріпіть декор, використовуючи лак-закріплювач. Користуватися матеріалом дуже просто, тому манікюр за допомогою фольги вийде швидко – за 20-25 хвилин.
Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *