Запобіжні заходи при використанні парафіну для тіла

Різні ділянки тіла вимагають індивідуального підходу при здійсненні обгортання з парафіном. Також важливо навчитися правильно наносити і знімати засіб з тіла. З першого разу може не вийти зробити процедуру самостійно, тому краще вдатися до допомоги членів родини або друзів.

При обгортанні парафіном візьміть до уваги наступне:

  1. Час. Першу процедуру варто виконувати не більше п’ятнадцяти хвилин. Далі поступово доводити до шістдесяти хвилин. Що стосується особи, то парафінова маска знімається через двадцять хвилин в будь-якому випадку, залишати довше її не можна.
  2. Температура. Слідкуйте за рівнем нагріву парафіну, він не повинен перевищувати 55 градусів. Так само дозволено збільшити температуру на 7 градусів, якщо ви добре переносите такі процедури. Спочатку занурте палець в парафін, якщо не гаряче, можна починати процедуру.
  3. Підігрів парафіну. Розтоплюють парафін трьома способами. Можна використовувати водяну баню, можна помістити парафін в духовку або мікрохвильовку. Краще вибрати перший метод, так як інші небезпечні для побутових приладів.
  4. Техніка нанесення. Шкіра не повинна бути холодною, заздалегідь розігрійте тіло за допомогою масажу, фізичних вправ або душа. Змащуйте необхідні ділянки широким пензлем поступово. Руки і ноги занурюйте в парафін по кілька разів.
  5. Техніка зняття. З особи необхідно видаляти парафін акуратно знизу вгору. З тіла матеріал забирається навпаки — зверху вниз. З стоп знімається від щиколотки до пальців. Руки звільняють від шару парафіну від зап’ястя до пальців.
  6. Частота нанесення. Рекомендовано проводити такі процедури кожні три дні. Курс не повинен перевищувати п’ятнадцяти разів, далі важливо зробити перерву на місяць.
  7. Розслаблення. Після того як ви нанесли парафін і добре укутати, займіть горизонтальне положення і постарайтеся відключитися від всіх справ і проблем. Тіло повинно бути максимально розслаблено, щоб ефект від процедури був сильніше.

Не бійтеся проводити парафінове обгортання у себе вдома. Якщо виконувати всі необхідні умови, то не виникне складнощів і проблем. У будь-якому випадку, вам доведеться трохи помучитися в перший раз, щоб домогтися результату в наступний. Економія приблизно в п’ятдесят тисяч гривнів у порівнянні з процедурами в салонах буде для вас відмінним стимулом і мотивацією!

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *